SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Cholera wie, może oni faktycznie korzystają z jakichś chorych metod. Przecież w kosmetologii wykorzystują abortowane dzieciaki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Może coś tam to daje, ale i tak wyglądają jak stare pryki, może se przedłużą to życie o jakieś 10-20 lat, ale nie więcej.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
eee 20 lat ... całkiem całkiem
trzeba wziąć pod uwagę jeszcze że jest to dostatnie 20 lat ... dodatkowe lata bogactwa luksusu prestiżu splendoru i fullwypassu
po mojemu chyba ok

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tymbardziej, że ich pozycja im daje ogromne możliwości i przez te 20 lat mogą grubo namieszać na świecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
Ciekawe czy najbogatsi tego świata myślą sporo o starzeniu i inwestują jakieś pieniądze po cichu, żeby znaleźć lek na starość. Kiedyś miałem na seminarium referat dotyczący starzenia. Problemem jest to, że nawet jeśli zwiększymy aktywność elomerazy i zapobieganiu skracania telomerów. To są jeszcze mutacje, w tym mutacje mitochondrialne, więc wydłużenie życia to ryzykowna gra, bo pozwalając na dalsze podziały komórkom z coraz większą ilością mutacji narażamy się na większe szanse złapania nowotwora, na starość procesy regeneracyjne są słabsze, a podziały zmniejszone właśnie przez skracające się telomery. Problemem jest też mutacje w DNA mitochondrialnym, tutaj spadnie wydajność produkcji ATP - czyli energii w komórkach. Na razie nie da się go powstrzymać. Taki Elon Musk czy Jeff Bezos pewnie będą srali przed śmiercią tyle zostawić na Ziemi. Ciekawe czy szukają leku na młodość. Ja jakbym był miliarderem to pewnie szukałbym jak poyebany. Albo może pogodzili się ze świadomością, że tego nie zatrzymają.

No u mnie max w pogodzie podawali -19, ale to chyba o 5 rano, bo w południe -10 było u mnie.

No i w USA się zaczęło. Biden obiecał imigrantom obywatelstwo, więc powoli zmierzają do USA https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,26694906,tysiace-migrantow-z-hondurasu-maszeruja-w-kierunku-usa-uciekaja.html#do_w=46&do_v=142&do_a=288&s=BoxNewsImg1


Rockefellerzy są znani z inwestowania w "nieśmiertelność". A co do zj**a Bidena - cały czas nie mogę zrozumieć że tępe polaczki się cieszą że wygrał gość, który sp******i gospodarkę światową tak, że nawet pisiory już nam nie będą miały czego odebrać.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
bane158
prosiaczku a u nas butapren także już "sterany" z deka


Ten sk***iel ma dopiero 30 kilka lat
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
jak on się nazywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No właśnie też się zastanawiam, bo rzadko patrzę na te PiSowskie mordy, głównie widuje Morawieckiego, Kaczora, Ziobrę, MAcierewicza i Gowina, a resztę to tak słabo kojarzę.

Biden ma zamiar rozdać każdemu 1400 dolarów. Pewnie dolar znów pójdzie w dół. Będę musiał przewalutować oszczędności. Ogólnie wydatki na poziomie 1,9 bln dolarów. Mają być też dodatkowe fundusze dla mniejszości. https://www.bankier.pl/wiadomosc/Biden-planuje-wpompowac-1-9-biliona-dolarow-Wall-Street-nie-rosnie-8037386.html


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-01-18 22:35:47

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium