SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Właśnie czytałem. Również problemy z płodnością oraz zgęstnienie krwi, wyższe ciśnienie, oraz pogorszenie bezdechu nocnego jeśli ktoś ma skłonności
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
no to mega do mnie pasuje ;-\ kiedyś autentycznie mi krwii nie mogli pobrać, bo nie leciało. Masakra to była.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Póki się jest młodym większość tych kwestii to nie problem ale im dalej tym gorzej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Czyli dobrze by było obniżyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Tak w ogóle mój kolega dostał do prowadzenia kurs programowania w R. Zupełnie nowy kurs, który ma opracować. Dostał to jakoś 1,5 tygodnia przed rozpoczęciem roku akademickiego, niby się uczy Pythona i działa w bioinformatyce, ale nigdy nie uczył się programowania w R, a teraz ma tego nauczać....

No to się zastanawiam jak to będzie wyglądać za 5-10 lat u mnie, może też będą potrzebne wspomagacze. Ale wam powiem, że im starszy jestem tym mniej się przejmuje jak coś się zyebie czy to w życiu czy w pracy.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
k***a mać, moja była jest była ale próbuje się tak przyjaźnić że jakbym na to pozwolił to w praktyce poza sexem i czułościami wszystko by wyglądało na codzien jak wcześniej.

Muszę przemyśleć czy aby na pewno przyjaźń w związku mi pasuje, bo potem po rozstaniu to komplikuje życie

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
grind
k***a mać, moja była jest była ale próbuje się tak przyjaźnić że jakbym na to pozwolił to w praktyce poza sexem i czułościami wszystko by wyglądało na codzien jak wcześniej.

Muszę przemyśleć czy aby na pewno przyjaźń w związku mi pasuje, bo potem po rozstaniu to komplikuje życie

Powiem ci tak od siebie , nigdy nie będziecie już "przyjaciółmi " , nigdy , zawsze będzie jakiś "podtekst " itp
I moja rada albo chcesz wracać do dawnej dziewczyny , albo przekreśl wszystko i poświęć się nowemu związkowi (to już jest twój wybór ) , napewno już z byłą dziewczyną nie będziecie w relacji kolega /koleżanka jeżeli w grę w wchodzą uczucia i emocje to jest niewykonalne
I musisz, sobie ty sam odpowiedzieć czy chcesz czegoś "nowego", czy chcesz wrócić do" starego" , taka moja rada
Dzieci póki co nie macie , więc to jest tylko twój wybór ,czego ty sam chcesz , pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie no rozdział jest zamknięty definitywnie.

Dlatego już jej ustalam granice kontaktu itd dystans

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To w takim razie, ja na twoim miejscu bym po prostu zerwał wszelki kontakt i znajomość , ale oczywiście zrobisz jak chcesz
Takie kolega / koleżanka po tak długim związku imo nie ma sensu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tzn tu jest też trochę kwestii praktycznych. Na obczyźnie dobrze mieć zawsze kogoś na kogo można liczyć w razie zdarzeń losowych, więc jakiś kontakt póki co będzie, chociaż z czasem na pewno umrze śmiercią naturalną

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium