SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Uchodźców rzeczywiście uciekających przed wojną, prześladowaniem itp. bym tak nie j**ał, ale tych byków liczących jedynie na zasiłki na zachodzie UE i robiącymi burdel już tak.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Marianne, lepszt niz blair witch



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Widziałeś Yoshi Marianne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Nie widziałem, ale słyszałem, że dobry jest i mam w planach go obejrzeć jeśli czas pozwoli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Yoshi87
Uchodźców rzeczywiście uciekających przed wojną, prześladowaniem itp. bym tak nie j**ał, ale tych byków liczących jedynie na zasiłki na zachodzie UE i robiącymi burdel już tak.


ja nie wiem , nie pojmuję może tego świata już ... chociaż stary w sumie nie jestem 36 lat
ale uchodźcy to najczęściej są kobiety dzieci i starcy albo całej rodziny a nie młode byki w wieku poborowym
uchodźcy najczęściej doświadczeni ciężkim losem starają się ułożyć sobie życie w nowym kraju który ich przyjmie a nie wydziwiają ... o tu to nie chcą , chcą gdzie indziej , bo to za małe zasiłki są i pogoda nie taka i w ogóle nie podoba się ... to przed czym oni uciekają przed "wojną" czy może jednak przed pracą ?!

a tam całe półki , ba ! całe brygady młodych byków we wszystkich odcieniach brązu beżu i czerni ...
czas jak najlepszy artysta maluje na twarzach życiorysy , a z ich jap wiele można wyczytać ale na pewno nie strach pokorę i ciężką dolę wojenną ( oczywiście nie ogóle wszyscy bo i tacy się trafiają )
chytre oczka obcinające dookoła za dziewuchami ewentualnie co by tu zajwanić
bezczelne uśmieszki no i ogólnie jacyś tacy za weseli i za bardzo "ten teges" jak na wojenny ofiary
zamiast się brać trochę za siebie pod uczyć języka rozejrzeć za robotą trochę obycia złapać to pierwsze co to się "modnie" wystrzyc odziać w markowe gałgany jaki kolczyk albo łańcuch no i wiadomo
papieroski alkohol inne używki (bo na emigracji to chyba nie grzech)

chłopy 20 30 40 parę lat a nawet i 50 to ludzie w sile wieku , zamiast kraju bronić walczyć o ojczyznę czy nawet na tym uchodźstwie się organizować jakieś inicjatywy podejmować jednoczyć się to oni się jednoczą w grupy przestępcze albo gangi młodociane co się szwendają całymi dniami i nocami ... tam gdzie ich przygarnęli to zapłacili za dobre serce i za pieniądze podatników ... wzrost przestępczości drobnej i poważnej i bardzo poważnej kradzieże gwałty i rozboje zastraszania wymuszenia morderstwa podpalenia narkotyki do wyboru do koloru

gonić skvrwysynów skąd przyszli nie patrzeć na nic ... poza tym w Polsce nie ma biednych dzieci ? biednych ludzi ? to już nie ma komu pomagać ? Polacy są za mało prestiżowy za mało medialni ?

trudno nawet jak tam zaczną padać na tej granice trzeba być twardym , pójdzie jasny przekaz "z nami żartów nie ma" jak się teraz ugniemy to będą nas rąbać w dvpę w te i nazad
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
smiesza mnie te komentarze o bykach w wieku poborowym
juz widze jak autorzy w razie wojny bohatersko chwytaja za bron i ida ginac, kazdy bez wyjątku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
smiesza mnie te komentarze o bykach w wieku poborowym
juz widze jak autorzy w razie wojny bohatersko chwytaja za bron i ida ginac, kazdy bez wyjątku


ja się zgłosiłem do wojska na ochotnika jak miałem 22 lata , było nawet miejsce w kantynie , co wtedy wydawało mi się ch**owe więc podziękowałem, czego w sumie żałuję

no jednak ludzie chwytają za tą broń i walczą w swoich krajach , fakt faktem nikt nie idzie zginąć tylko każdy z nadzieją że uda się ubić wroga , jednak to się walczy

co ciekawe te byki "ichnie" znaczy się u siebie nie za bardzo za tą broń chwytają za to jak już dotrą do Europy na zachód ... o to wtedy bardzo łatwo za tą broni chwytać
no niektórych dzielnic to nawet policja się boi wchodzić bez asysty wojska , takie dzielne kombatanty , to nie wiem może na tej emigracji lepiej szkolną czy jak ?
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
YebatzKimona
smiesza mnie te komentarze o bykach w wieku poborowym
juz widze jak autorzy w razie wojny bohatersko chwytaja za bron i ida ginac, kazdy bez wyjątku


ja się zgłosiłem do wojska na ochotnika jak miałem 22 lata , było nawet miejsce w kantynie , co wtedy wydawało mi się ch**owe więc podziękowałem, czego w sumie żałuję

no jednak ludzie chwytają za tą broń i walczą w swoich krajach , fakt faktem nikt nie idzie zginąć tylko każdy z nadzieją że uda się ubić wroga , jednak to się walczy

co ciekawe te byki "ichnie" znaczy się u siebie nie za bardzo za tą broń chwytają za to jak już dotrą do Europy na zachód ... o to wtedy bardzo łatwo za tą broni chwytać
no niektórych dzielnic to nawet policja się boi wchodzić bez asysty wojska , takie dzielne kombatanty , to nie wiem może na tej emigracji lepiej szkolną czy jak ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Do wojska to akurat dużo ludzi idzie, zwłaszcza w czasach pokoju gdzie dostaniesz solidne wynagrodzenie a robota jest jaka jest

A ci chwytający za broń to najczęściej nie uchodźcy tylko następne pokolenie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium