SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4639274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Bolsonaro lubię z kilku powodów, cytując wiki:
-"Jest też zwolennikiem dyktatury Augusto Pinocheta, w 1998 roku stwierdził, że, jego zdaniem, Pinochet powinien zamordować więcej ludzi"
-Po zwycięstwie wyborczym 27 października 2018 roku zapowiedział, że uwięzi lub wyrzuci z kraju członków lewicowych partii opozycyjnych
-" Jest również głosicielem poglądów homofobicznych. Stwierdził, że wolałby by jego syn był uzależniony od narkotyków lub zmarł w wypadku samochodowym niż był gejem[15]. W 2013 roku oświadczył, że jest dumny z bycia homofobem[15]. Jest przeciwnikiem małżeństw osób tej samej płci[17], które zostały zalegalizowane w Brazylii w 2013 roku[18]. Sprzeciwia się inicjatywom, które mają na celu edukowanie dzieci i młodzieży na temat homoseksualizmu czy homofobii."
-"Jest przeciwnikiem nadmiernej ingerencji państwa w gospodarkę, postuluje ograniczenie wydatków państwa, jednocześnie jednak sprzeciwia się prywatyzacji firm państwowych działających w niektórych strategicznych branżach np. koncernu naftowego Petrobras[26]. Postuluje wprowadzenie podatku liniowego i reformę podatkową zmniejszającą podatki dochodowe"
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No cytaty zacne.

Prosiak, to ile ona miała lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No to nie takie "naście"

Póki co, to Brazylia jest ekonomicznym i moralnym ciemnogrodem, także Bolsonaro może sobie mówić, co mu się tylko podoba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja 34 ona 22
34 - 22 = 12 ... naście
dwanaście lat to już trochę przeskok pokoleniowy
tak "wysoko" jeszcze nie grłem
ale grind mi swego czasu kazał brać się za młode ... to siem posłychałem
idzie średnio ale ani myślę odpuszczać


Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2019-08-28 15:30:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Haha to ja faktycznie źle Cię zrozumiałem, bo myślałem, żeś wyrywał jakąś nastolatkę
A czy jeśli chodzi o Twoje rówieśniczki, to już posucha w okolicy? Podobno od pewnego momentu większość ludzi jest już po ślubie itp, przez co w mniejszych miejscowościach trudniej o nową drugą połówkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może i tak ... po ślubach albo po przejściach , ale ja nie myślę w kategoriach 2 połówki czy związku poważnego ... no może teraz trochę już zaczynam
generalnie ja mam branie u pań po 40 , 30 to nie wiem nawet ... ale teraz wzięło mnie na 20 za radą przyjaciela grinda zresztą
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No i tak jest dobrze, bo po co facetowi starsza kobieta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jak po co ? ... wiadomo przecież ,tylko termin przydatności mija szybko ... ale jak ma być coś perspektywicznego to tylko młodsza i to tak min z 7 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No dokładnie, a ja pomalutku już właśnie tak myślę, co by sobie znaleźć jakąś spokojną, rodzinną, konserwatywną, dupiastą kandydatkie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium