SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644746

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Powie "den dobhy" i lud go pokocha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
faktycznie , nie są w stanie wykreować nowych "gwiazd" ... ale co bardziej symptomatyczne ich problem leży w jakości sportowej po mojemu , bo to na sporcie chcą przecież budować swoją markę i jakość , Sport ma być najważniejszy

a sportowo są bardzo przeciętni żeby nie powiedzieć że zaczynają być wręcz kiepscy
nie to żeby zaraz wszyscy i cały czas ...

ale ... ale zaczyna to wszystko się robić takie nijakie , gala freekowe są jasno określone mają być emocje ma być chamsko ma być dużo szczekania mordą ma być rozrywka tania łatwa przyjemna idealna pod wypicie czteropaka i przyciśnięcie 200ml

a KSW ostatnia ani nie dostarcza emocji dla gawiedzi a nie emocji sportowych ...
no to jak mają wykreować gwiazdy ?

no co ciekawego było na tej gali ? co było na tle ciekawego żeby taki kibic "niedzielny" ... no "sobotnio-niedzielny" jak ja miał ją kupić ?
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ale.to chyba w ogóle tak jest na świecie. No k ml omu już się nie chce trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a cholera wie , może i tak jest jak pan mówisz panie pilek
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
No i podobno na tej gali były spore problemy z jakością transmisji, także może faktycznie odbije się czkawką ten cały viaplay
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Na minutę przed końcem walki wieczoru Ziółkowski vs Mańkowski wyj**ało całe Viaplay i nie było wiadomo kto wygrał. Ludzie na social mediach zrównali Viaplay z gównem.
2

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Na famie to by się nigdy nie wydarzyło
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no kurde jest gala jest walka wieczoru jest pay-per-view ... i duuupaaa !

fchvj słabo to wygląda
taka dziadowszczyzna
a miały być światowo po europejsku i figo fago
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Szczekali wesoło że w PL UFC jest w dupie i
oto tymczasem do dupy zmierzają oni.
Właściciele KSW Są tak antypatyczną dwójką że trudno nie zarechotac z satysfakcją.

Już nie ma ani emocji sportowych ani freakowych komedii
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Dorzuciłem skakankę do treningów. Zawsze chciałem tak lekko sobie skakać i robić różne triki jak bokserzy i za pół roku będę tak robił. Trzeba spełniać marzenia panowie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium