SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4630624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
dildoz
ale co w tym złego że ktoś nie chce zatrudnić kobiety na jakimś stanowisku to jego firma jego wybór

czy to będzie pani sprzątaczka pani kasjerka czy pani inżynier
to w zdecydowanej większości prędzej czy później wyjdzie za mąż urodzi dzieciaka
zmienię się jej priorytety zostanie mamą
a wszystko zejdzie na dalszy plan łącznie z pracą
jej nawet najlepsze kompetencje będą dla pracodawcy nieistotne , a mniej kompetentny mężczyzna ... jego zatrudnienie nie niesie takiego ryzyka

dlatego tym bardziej wymagająca posada tym mniej kobiet bo mimo wszystko łatwiej na szybko zastąpić panią sprzątaczkę panią kasjerkę niż panią dyrektor generalną

tak zadecydowała ewolucja
tak zadecydował Bóg


Ano. Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, że miejsce kobiet jest w kuchni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Piszesz coś o dowodach anegdotycznych i wstawiasz mi relacje 4 kobiet

Wiem jakie mają umiejętności końcowe bo studiowałem z tymi ludźmi, i uwierz, że w tych branżach to co się robi to nie rocket sience, branża nie straci o ile nie zatrudni skończonego d****a który czegoś nie spyerdoli, procesy produkcyjne to głównie odtwarzanie czegoś.
Nie da się np włączać maszyn efektowniej lepiej dla firmy. Tak samo jak w przypadku pielęgniarstwa nie da sie przysłowiowo efektowniej umyć dupy starcowi. Nie podchodź do każdej branży jak do swojej bo to się troche rózni specyfiką.

Parytety to droga na skróty i nie jest to rozwiązanie do każdej branży i na stałe, jest to rozwiązanie czasowe które ma w praktyce pokazać, że dane osoby nadają się rónie dobrze do danej pracy.
Poza tym patrzysz na to w sposób: wyższe kompetencje-niższe kompetencje, a są osoby o takich samych i wtedy decyduje widzi mi się i najczęściej stereotyp
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koledze świat kształtował i konstytuował się tysiące jeśli nie miliony lat , nie udawajmy że płcie nie różnią się chociażby przystosowaniem do warunków
co definiowało również zadania
a my chcemy wszystko zmienić pod wpływem ideologii która pojawiła się w +/- XX wieku czym jest kilka dekad w porównaniu do wieczności
to musi potrwać i zweryfikować się w praktyce

p.s

co do uruchamiania maszyn to zgadzam się z zabstylem ... alu czy nie da się umyć dupy efektywniej ... to już temat który trzeba by wziąć pod głębszą rozwagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nikt całego świata nie chce zmieniać, tylko doprowadzić do tego żeby pojedyncza jednostka robiła co jej sie podoba

Wy też tutaj nie spełniacie ogólnie przyjętych norm, lewaki wywrotowcy
Rodzinę byś założył jeden z drugim, kto to widział, żeby chłop po 30 sam był
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No w sumie w tym jednym jest racja i to jest teraz dobre, że nie ma takiego ciśnienia na zakładanie rodziny. Mój ojciec już spłodził starszego brata, gdy był w moim wieku.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja tam nie zauważam wielkich zmian pod tym względem. Duża część moich znajomych już dawno dzieci ma i śluby biorą. Wszyscy po 20 kilka lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No bo to są prawdziwi tradycjonaliści i patrioci. Tylko tutaj sie uchowało kilku którzy chcą zrobić zamach na tradycyjny model polskiej rodziny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zabstyl

Rodzinę byś założył jeden z drugim, kto to widział, żeby chłop po 30 sam był


trafiłeś w miękkie
żeby mnie tylko jakaś przyjęła
nawet brzydka
ło Jezu
ja tak z żalu tylko gadam
po prawdzie to bym jak pies
był wierny i posłuszny
ino żadna mnie nie chce
a wzgarda boli ... boli i gniew rozniecaw stąd ten mizoginizm
z nienawiści do samego siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No u mnie na studiach to tak może z 20% znajomych ze studiów magisterskich ma dzieci? Na studiach doktoranckich chyba nikt, choć może, że o czymś nie wiem.

No ja chce zrobić zamach hehe.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A tak na serio czy nie czujecie się czasem rozdarci? Z jednej strony fajnie byłoby mieć rodzinę i z każdym rokiem coraz większe ciśnienie mam na to (kilka lat temu w ogóle o tym nie myślałem i miałem to w dvpie), a z drugiej strony spora utrata niezależności i wolności.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium