SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Pakistan cały też, ich jest tu dużo
I Azjatów niektórych też tak widziałem tu

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zrobiłem dzisiaj testy i niektóre spoko, ale jest jedna grupa, gdzie jest masa obiboków i litości nie było. Większość tak na 25-40% napisała i tak widać, że trochę wkvrwieni byli he he, ale przynajmniej mają motywację do nauki. Trzeba uczyć młode pokolenie, że na pewne rzeczy trzeba sobie zasłużyć, a nie 500+ i socjal za nic.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To w sumie nie wiem grind
Btw ja bym za żadne skarby nie dał rady nosić brody ani wąsów , kiedyś próbowałem sobie z ciekawości zapuścić ,ale wytrzymałem z 5 dni i myślałem że mnie szlag trafi
Najchętniej to bym się zarostu w pisdu pozbył i nawet myślę o laserowej depilacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja tylko czasem goatee noszę ale jak urośnie na 1cm.to zawsze zgole

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Miałem laser na szyję
Pozbyłem się na około rok a później zaczęły odrastać i znów mam jak wcześniej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bo maja nakaz noszenia brody, wąsy to wg uznania, kiedyś szukałem o tym info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Czyli laser w sumie lipa ja chciałbym całego zarostu się pozbyć , albo chociaż żeby był bardziej miękki ,bo np z włosem nie mogę się ogolić , tylko jadę pod włos ,a po takim goleniu to twarz ogolona co prawda na gładko ,ale gęba cała czerwona od zacięć no i jak odrastają to czasem krosty się robią , ale teraz bepanthenem
Smaruje to jest trochę lepiej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja dlatego właśnie zrobiłem laser na szyi bo mi tak włosy rosną w różne strony i wciąż jakieś podrażnienia

No ale nie zadziałało albo miałem ch**owo zrobiony

Pod włos się nie gole celowo nigdy

Generalnie się gole co 4-5 dni, to mi nie przeszkadza, ale wolałbym nie musiec
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Mam to smao Bane... Podrażnienia. kupiłęm sobie najostrzejsze żyletki feather japońskie i chxja dało. Masakra, jedno golenie i tępe jak cholera i nie da się nawet ogolić bez podrażnień.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja chyba zacznę , przynajmniej spróbuję golić się brzytwą , zobaczymy jak to będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium