SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4638378

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Coooooo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Kto widział Reema?

Dla mnie gość na zawsze zostanie moim numer uno w mma. Czy na soku czy nie na soku - uwielbiam oglądać walki z nim. Podoba mi się też scenariusz ostatnich wygranych.

Kiedyś to po prostu roznosił w pył jak był Reemem, trochę później bywało różnie - jednak co znamienne, rzadko wychodził z opałów. To co mi się podoba w ostatnich dwóch walkach to przetrzymanie tych problemów. Z Harrisem to było najbardziej widoczne, ale Sakai równiez wygrywał pierwsze rundy.

A jednak Reem ma sposób na każdego prawie i dalej tych bardzo perspektywicznych zawodników rozbija. Taki najlepszy z gatekeeperów

Trochę pecha ma bo taki Werdum i JDS byli mistrzami a on nie - mimo że ich pokonał. Mega chciałbym zobaczyć ten ostatni atak na pas, choć imo ma małe szanse. I tak jest niesamowity, być tak długo w absolutnej topce, w dywizji gdzie zbiera się największe obrażenia.

Mógłby teraz walczyć rewanżyk z Jarrzzihno (imo by go wygrał), z Blaydesem niestety go nie widzę, z Ngannou tak samo, ale już Lewisa mógłby opykać.

Od walki o pas dzieli go jedno starcie z kimś powyżej. Derrick będzie bił się z Blaydesem. Najlepiej jakby ten pierwszy wygrał i zawalczył z Reemem. Ale prawda jest taka że w tej chwili TS się należy Ngannou jak psu buda. Ostatnie walki Franka to była poezja zniszczenia, choć z Jarrzihno zawalczył wg mnie chvjowo (mimo szybkiej wygranej). Jak przed rewanżem z Miocicem znowu uzna że wystarczy wlecieć na pełnej kvrwie to znowu zostanie zdominowany.

Niemniej, zayebiscie przyjemnie oglądac zwycięstwo Reema i mieć świadomość że 10 lat temu jarałem się jego wygranymi i po 10 latach ten sam typ poprawia mi humor:D
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Ja widziałem cieszę że wygrał i chciałbym żeby zdobył pas
Btw imo jakby nie yebana usada to już dawno by miał
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Typ jest tyle lat w sportach walki, że to już wyzszy poziom rozkminy tego co sie w tej klatce dzieje
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na ten moment 7 x 100
znowu przegrywam
gem set chvj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siedem setek wyyebałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
si
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to okuratny z Cb alkoman
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
dildoz
na ten moment 7 x 100
znowu przegrywam
gem set chvj



Ja po takiej ilości bym rzygał dalej niż widział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dla mnie 7-8 setek to był mój rekord i mi się wtedy film urwał.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-09-06 13:39:13

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium