SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ja rzucam robotę i dwa miesiące hulanki i swawole
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
A potem jakie plany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Jedno PiS zrobił dobrze. Zablokowano proruskie "patriotyczne" portale internetowe, szerzące proruska propagandę.

No ale jak to mówią, nawet zepsuty zegar pokazuje dobra godzinę dwa razy na dzień

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wcale nie wiem czy zrobił dobrze czy źle większość "tych politycznych różnych portali" pokazuje jakąś propagandy i która jest dobra a która jest zła ... propaganda ?

no jak to do cholery świadczy o ludziach , że trzeba za nich myśleć bo sami ni hu hu ... ?

zobaczycie zaraz zacznie się blokowanie innych "nieprawomyślnych" portali i stron a to szerzących dezinformacje na niwie ekonomicznej zdrowotnej itd. bo przecież pandemia wróci , to już sam minister powoli przebąnkuje o tym , a co to będzie jak się zacznie kryzys energetyczny i żywnościowy a zacznie się to rzecz pewna ...

a przecież wiadomo że jest dobrze a będzie jeszcze lepiej , albowiem dziarskim i pewnym krokiem zmierzamy ku świetlanej przyszłości
i nie ma miejsca w wolnych mediach na defetyzm i sabotaż

pozdro dla kumatych
kto ma wiedzieć ten wie
yebać tych co za plecami sieją ferment
śmierć frajerom
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
W ogólnym wymiarze oczywiście źle że cokolwiek blokują.

Ale jak słyszę te wyrzygi na temat dobrej Rosji, a nawet zapędy do zjednoczenia z nią, powtarzanie ruskich bzdur, i 100 raz o Wołyniu to dostaję czegoś. Nie trudno się domyślić że to w rublach opłacana propaganda niskich lotów.

Oczywiście inni też uprawiają propagandę ale jak już kiedyś mówiłem, zachód przynajmniej się wysoki żeby to jakoś wyglądało, trzeba się wgryźć i zamyślić żeby zakwestionować sensownie. A nie dupsy o denazyfikacji i biednym sprowokowanym Putinie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Sepko
A potem jakie plany?

Jeszcze nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ehh... czeka mnie 2 dni lotu samolotem z 10 na 12 czerwca. 3 przesiadki samolotem ehh.... żebym ja jeszcze potrafił tak jak mój brat wszędzie zasnąć, a pamiętam jak kiedyś pociągiem jechałem to spałem całe pół godziny ehh... żeby to jeszcze na wakacje się jechało, a w sumie cały czas jakieś wystąpienia meetingi, panele dyskusyjne, spróbuję się jakoś urwać stamtąd na chwilę. Jadę sam, bo nikt ode mnie z zakładu nie chciał jechać. Warunki, żeby jeszcze były w miarę spoko, ale będziemy mieli czteroosobowe pokoje z łóżkami piętrowymi, myślałem, że jakoś lepsze warunki będą, bo w sumie w akademiku już było bardziej przestrzennie.

Ehh... jednak Finlandia lepsza była. Wcześniej się ze mną kontaktowali, dostałem własny duży pokój z łazienką. Miałem tam gospodarza, który mnie we wszystko wprowadzał, no ogólnie mega przyjaźnie. Tutaj trzeba wszystko samemu ogarniać.

Ogólnie zobaczę jak tam w USA jest, ale jeśli chodzi o pracę za granicą to jak na razie wolałbym Finlandię albo Szwajcarię itd.


Dostałem od Kierownika Zakładu propozycję, żeby podszkolić się z C++ i uczyć programowania w tym języku studentów. W sumie taki mam plan. W przyszłym roku siadam nad C++, nauczam studentów, a przez wakacje idę na staż i potem zatrudnienie i sayonara. Dobrze, że w sumie ten zakład wybrałem, nikt nie chce tutaj nauczać, bo wszyscy idą do sektora prywatnego w IT, więc pracę można mieć z palcem w dvpie.

Powiem wam chłopy, że jakby się cofnął to bym chyba w IT poszedł. Bo tam gdzie jest zapotrzebowanie na pracownika to od razu lepiej cię traktują, a nie wybierają łaskawie, bo inaczej jest 10 na twoje miejsce.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja lubię latać i nie mam problemu spać. Najbardziej lubię to uczucie bycia w powietrzu


Zauważyłem ciekawy schemat Brazylijczyków. Mam nowego zbója na treningu, jego nazwisko brzmi swojsko Fuhr Kranz. Wcześniej pracowałem z Linekerem i znam Baumana. Co prawda większość to jednak nazwiska portugalskie ale jeżeli inne to zawsze niemieckie. Oczywiście wysoki i niebieskie oczy ciemny blond.

Linekera dziadek z Breslau był
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tradycje militarne oczywiście

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Umów się z czarną Agares

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium