SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
grind legenda spamu
and our beloved friend
spam łączy ludzi bardziej niż służba wojskowa !

Agares jak już zostaniesz tym doktorem to awansujesz społecznie ze 3 albo 4 levele będziesz się mógł dopiero napinać a że to poważna nauka nie żadne ten gender studies
to jeszcze za 20% do prestiżu
wtedy ty będziesz Sprite a rodzina pragnienie ... będziesz mógł oceniać krytykować i się puszyć , wszystkie riposty powinny podkreślać że to ty jesteś doktorem na uniwersytecie i chyba wiesz lepiej i podkreślać że teraz jesteś częścią high society ( i tylko Ty )

w rozmowie zacznij mówić instytut katedra wydział itp ... nagle przerwij i popatrz się wzrokiem który wyraża wyższość wręcz niechęć
następnie przenieść wzrok przestrzeń i niech twoja mina mówi "ale po co ja ci to tłumaczę"
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Legenda spamu, a nima go. Ten spam to w sumie walczy , o to, żeby dwie osoby tutaj nie zostały. Teraz na dobrą sprawę są 3
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5017 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31458
pilek
Legenda spamu, a nima go. Ten spam to w sumie walczy , o to, żeby dwie osoby tutaj nie zostały. Teraz na dobrą sprawę są 3


pilek nie doprowadzej mie do płaczu

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Święta są, reszta ekipy pewnie z rodzinami siedzi, także nie ma co dramatyzować, bo po nowym roku wszystko wróci do normy!
Sprawiliście sobie jakiś ciekawy prezent w te święta?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No tak naprawdę to głównie my trzej: ja, Pilek i Prosiak. Czasem Sepko, Bane, Yoshi i Niegocin coś napiszą.

Sepko, powiem ci, że teraz trochę kasy oszczędzam na gorsze dni. Lubię mieć tak z 6 tysięcy odłożone. Może jak uda mi się dostać jakiś projekt to będzie o wiele lepiej. Na razie to tak słabo. A ty coś kupowałeś?
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
No ja wpadam wieczorami i jestem,
Btw muszę tego kebaba czarnego w Krakowie spróbować jak będę miał okazję


jeszcze takiego nie zarlem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Będę musiał wypróbować tego czarnego lawasza kiedyś, skoro taki polecany. Chciałbym kiedyś spróbować kebsa z takim mięsem wołowym robionym własnoręcznie przez lokal, a nie te gotowe kopowane kebsy. Ciekawe czy jest różnica w smaku i jak duża, no i w cenie pewnie też.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Moim zdaniem dobry masz zwyczaj, Agares, z tym odkładaniem siana na wszelki wypadek. Nigdy nie wiadomo, kiedy pilnie potrzebna będzie większa ilość gotówki. Ja również staram się mieć na koncie oszczędnościowym trochę kasy na niespodziewane wydatki

A co do prezentu, to sprawiłem sobie nowe gi z Manto a poza tym to dostałem odzież termoaktywną do roboty i kilka innych ciuchów "cywilnych"
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375
Jest różnica w mięsie zayebista


ja zre tu najczęściej są 3 lokale w wawie , to nie jest tzw "kula mocy " - mielonka tylko dobre mieso tam kolejki są wkvrwiajace i nawet Policjanci się tam stołują a to już świadczy o dobrym żarciu
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium