SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Kto ? pan Braun ?
A co on takiego strasznego zrobił ????





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-12 22:44:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
szaleńca z siebie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
To pozwol że przypomnę kto był "szaleńcem" podczas pseudo "plandemii" ?
A kto był normalny ?


?si=hKMYNbeEKf0fvG9I
Co już "plandemia " zniknęła ? ???
Ukraińcy pokonali "plandemie "




Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-12 22:54:47

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-12 22:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Skaczesz po tematach jak przedszkolak po trampolinie. Szkoda że nie wkleiłeś filmu jaki grzeczny był w czasie pierwszej komunii. Rozmowa dotyczy tego co wydarzyło się dzisiaj jak brak Ci argumentów nie odwołuj się do tego że kiedyś odwiedził schronisko i przekazał karmę dla biednych piesków bo to nie ma wpływu na ocenę dzisiejszych wydarzen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Skaczesz po tematach jak przedszkolak po trampolinie. Szkoda że nie wkleiłeś filmu jaki grzeczny był w czasie pierwszej komunii. Rozmowa dotyczy tego co wydarzyło się dzisiaj jak brak Ci argumentów nie odwołuj się do tego że kiedyś odwiedził schronisko i przekazał karmę dla biednych piesków bo to nie ma wpływu na ocenę dzisiejszych wydarzen

A co się takiego wydarzyło ?jakoś np Buddyjskich Świąt ani np.Ramadanu się jakoś w sejmie nie obchodzi , więc co takiego złego pan Braun zrobił ?????



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-12 23:22:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Rzeczywiście wielkie mi obchodzenie jak ktoś sobie w kącie po cichu zapalił jakieś świeczki. Gdyby nie ten oszołom nawet byśmy się o tym nie dowiedzieli No ale jemu Strasznie to musiało przeszkadzać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jednak jest rzeczą co najmniej zastanawiającym dlaczego świece owe w polskim parlamencie były zapalone ... z jakiej to parady ?

jednak mi się wydaje że działania Brauna były co najmniej nierozsądnie ... i zaplanowane na autopromocję

poszedł skandal w świat , zysku z tego dla Polski nie będzie żadnego a tylko pożywka dla "postępakuff" i "światowców"
i wpiszę się to w retorykę "polskiego antysemityzmu"

ale Grześkowi urośnie u jego wyborców i u jego elektoratu
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
e2e4
Rzeczywiście wielkie mi obchodzenie jak ktoś sobie w kącie po cichu zapalił jakieś świeczki. Gdyby nie ten oszołom nawet byśmy się o tym nie dowiedzieli No ale jemu Strasznie to musiało przeszkadzać.

Od tego są odpowiednie miejsca Synagogi ,Kościoły np. Sejm powinien byc miejscem świeckim
Btw panie prosiaczku oni te świece palą już od dawna tu np film z przed 7 lat


?si=LxF-u8MPVcuZQvqw


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2023-12-13 15:05:01
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ano u siebie są ... to palą

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
nie wiem Bane jaki Kraken Cie opętał, jaką szczepionke brałeś, ale sprzed się pisze tak, a nie "z przed"
Zgadzam się z Tobą natomiast, że to powinno być miejsce świeckie.
Natomiast latanie z gaśnicą i wpieprzanie sie ludziom w ich obrzędy uważam za przejaw braku opanowania, prostactwa i braku ogłądy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium