SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Kłamiesz!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Hahaha

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Chopy kaj wyście som

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Tymczasem Marcinek nie odpuszcza








I troszkę racji ma
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ma racji trochę. Na temat jego mam źle zdanie ale to nie znaczy że w niczym nie może mieć racji
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A ja go nawet lubię
Np Ruda Dz*wka z Irlandii (i wielu innych fighterów )mogliby się od profesora Najmana uczyć , bezczelności i trash talku
Colby np.jest żałosny a Najman jest Smiechowy pod tym względem i jest inteligentny i za to go właśnie lubię
To taki Polski Sonnen tylko z mniejszymi umiejętnościami , ale nadrabia bezczelnością
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja typa nie trawie, może dlatego że nie lubię ludzi co dla pieniędzy honoru się wyrzekną i robią z siebie pośmiewisko
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Ja uważam, że Najman jest osobą potrzebną w polskim świecie nie tylko MMA, ale sportu ogólnie. Dla mnie jest pionierem, przecierającym nowe szlaki. Jak ktoś wyżej napisał - Conor mógłby się od niego uczyć. Z Najmana jest często beka. On przyczynił się polskiemu MMA bardziej niż Pudzian, stosując prastare powiedzenie: "Nieważne co o Tobie mówią, ważne żeby mówili". Elokwencję, w porównaniu z patusami z FAME ma ogromną. Głupi ogólnie nie jest, ale wykształcony za bardzo też nie. Miałem o nim podobne zdanie jak Grind, ale potem dowiedziałem się że pomaga charytatywnie dzieciom. A za to ode mnie ogromny szacun. Tym bardziej, że nigdy nie widziałem żeby się tym chwalił.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
pilek
No jest większym, ale generlanie masturbacja tez nie jest normalna. Dochodzisz przez dotykanie penisa. Podnieca Cię dotykanie penisa faceta?

50% Twojego mózgu mówie "o nie dotykasz męskiego członka!" 25% Twojego mózgu mówi "spokojnie to Twój członek", 10% Twojego mózgu mówi "to jesat powód do tego, żebyś był spokojny? czyżby?", a tylko 15% jest w stanie to zwalczyć i w 15% wyobrażasz sobie coś innego. Ergo, to jest homoseksualizm.


Zawsze można się na niego obrazić i nigdy mu nie podawać ręki. Zwłaszcza za wszystkie alimenty, które trzeba przez niego płacić.
1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co xD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium