SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645603

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Żaba, bardzo szybko się denerwujesz, cytując klasyka naczytałeś się jakichś pierdół o żabach, znaczy chadach, i teraz na siłe starasz się tym zainteresować innych...niestety nie podzielam twoich poglądów, a szczególnie w takich zakresach wiedze staram się czerpać z doświadczeń i obserwacji. Bardzo to fajne ,że znasz tyle badań i ciekawych sformułowań, troche to wygląda na jakąś obsesję ale może sie mylę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Zabstyl o ile pamiętasz poza kawałami, jestem odwiecznym fanem różnych czarnych i akurat rasizmu w ich stronę nie możesz mu zarzucić

Chyba sam fakt w jakich kobietach gustuje wyjaśnia ta kwestię

Może mnie z Pilkiem pomyślałeś

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
Grind. ale niewiele brakowalo chyba w 1 rundzie i byłoby po ptakach....obaj poziom mistrzowski.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
No ja mu nie odmawiam że jest bardzo dobry.

Ja po prostu nie lubię go jako osoby

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ładne odwracanie kota ogonem, to Ty rzucasz wycieczkami osobistymi i coś piszesz o nerwach xDD
jakbym ja Ci zapodał coś podobnego to byś sie osrał na miętowo

no więc idź dorób nadgodziny to może Ci sie uda "wyrwać" jakąś samotną matke z 3 dziecmi od 2 roznych ojców i da Ci szanse za "bajere"
i to, że coś pisze to najczęściej bo mnie ktoś pyta, ale pewnie tego też nie widzisz, podobnie jak tego, ze Ci sie każda partnerka puszczała z "kolegą z uczelni"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
grind
Zabstyl o ile pamiętasz poza kawałami, jestem odwiecznym fanem różnych czarnych i akurat rasizmu w ich stronę nie możesz mu zarzucić

Chyba sam fakt w jakich kobietach gustuje wyjaśnia ta kwestię

Może mnie z Pilkiem pomyślałeś


taki żarcik, że wiesz
że kobita czarnoskóra i cie krótko trzymie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Serio pomyślałem że w ferworze tu dyskusji pomyliłeś mnie z Pilkiem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
to tak jakby pomylic krzeslo z krzeslem elektrycznym
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 362 Napisanych postów 964 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27302
boże, co za nerwus...są na to jakieś badania?????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja wam powiem koledzy, że poniekąd zgadzam się z wami obydwoma.

Nie neguje badań, choć chyba do każdego można by się gdzie przyczepić a z drugiej strony wiem, że te życiowe przykłady anegdotyczne też są prawdziwe.

Myślę że im głupsza kobieta tym bardziej funkcjonuje na instynktach i automatyzacji, pomijając już to że głupie z reguły prezentują niższy poziom moralnych zasad.


Ale coś mi przyszło do głowy.

Bo o płodności wspomniał Zabstyl.
Moje pokolenie kobiet ma ogromnie dużo przypadków niepłodności i schorzeń hormonalnych, tak przypadkiem się składa, że za dziecka j**nal nam Czarnobyl i kilka dni minęło od zażywania leku. Jestem przekonany że to efekt

Może zatem kobiety które znam w dużej części funkcjonowały inaczej w wyborze mężczyzn z powodu braku płodności?

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium