SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4668187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Dla mnie Obecność i tego typu podobne takie średnie, nie jakieś chvjowe czy coś, ale średnie. To chyba nie mam czego żałować, że nie oglądałem coś za mną chodzi.

Te które mi się najlepiej oglądało: Doktor Sen, Sinister, Uciekaj, To my, Silent Hill, The Ring, Autopsja Jane Doe, Ghostland.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oglądałem te wszystkie i w sumie żaden mnie nie straszył XD zawsze sie nastawie, ze sie posram a tu pisda

Its Us do pewnego momentu ma fajny klimat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
dildoz
grind





słuchasz , znasz czy jako ciekawostkę wrzuciłeś ?
bo myślałem że tylko ja jestem pokręcony odpowiednio



Jako ciekawostkę

Lustra sobie zobaczcie, dobry horror

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No ciężko, żeby horror przestraszył. Nie te lata. Ja nie lubię jedynie horrorów, gdzie jest dużo znęcania się nad osobą, ale takiego bardziej psychicznego niż fizycznego - typu Martyrs. Skazani na strach albo filmy związane z Gertrude Banishewski - były dwa takie z tego co pamiętam i w ogóle ich nie oglądałem, bo wiem, że po nich będę czuł się źle.

Najbardziej lubię jak w horrorze jest jakaś fajna fabuła jak w Doktor Sen, Silent Hill, To my, albo fajne zwroty akcji jak w Ghostland

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"- Bił pokrzywdzoną, uderzał jej głową o ścianę, podduszał, siłą zdarł ubranie, przewrócił. Nie krył swoich zamiarów o podłożu seksualnym. Kobieta zaproponowała, że da mu pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej, ale wnuk odmówił i dalej dążył do zbliżenia. W końcu kobiecie udało się uciec z domu i pomocy udzielili jej sąsiedzi, którzy wezwali policję. Zaatakowała doznała ogólnych obrażeń ciała - donosi "Gazeta Krakowska"

A wyrok jak za zioło xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
xD



Nie ma już dobrych horrorów, a ludzie nie umio zrobić klimatu. Tera to ,tylko potwory na zielonym tle itd.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-09-13 19:31:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Co za zj**

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Rozwalił mnie motyw z negocjacjami opcją opłaty panienki w burdelu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tak, dobry był. Powinni tak szkolić kobiety na samoobronie. Zawsze nos kasę i negocjuj

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium