SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407


1

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Wiadomo, że Młody Stalin, bo Kaczyński to kartofel z twarzy. Mi jedna koleżanka z akademika mówiła, że młody Stalin przystojny, ale nie klasyfikowałem go w kategorii przystojnego, wygląda dla mnie normalnie (a baby mówią, że przystojny), no ale normalnie > Kaczyński kartofel.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-07-10 00:29:09

No dokładnie i ja tak samo to oceniam
Młody Stalin prezentował się nieźle i nawet od kobiet słyszałem że przystojniacha był za młodu a o Kaczyńskim nie słyszałem takich opinii
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
jakby to dobrze było jakby se skończył seminarium , a Adolf akademia sztókóf pięknych ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Condon MakGrógor walczy
ale podnitka
może nawet sprawdzę wynik walki
fajnie by było jakby dostał wpyerdol ... nie przegrał tylko wpyerdol dostał
ale jakby wygrał też byłoby fajnie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No właśnie, Żaba umi ,a my nie.


Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-07-10 14:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Byłem na lekcji śpiewu, okazuje się, żę mam 4 oktawy tak jak Freddie MErcury, ta sama skala, ten sam rejestr.
Zaśpiewałem 1 raz w życiu cokolwiek ibyło to bohemian rhapsody, nauczycielka mnie mówiła,że zaśpiewałem to na 65%. Jak na 1 raz podobno to super.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Oczywiście śpiewane na tym samym rejestrze co freddi
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Też sprawdzę, ale już nie ma tego szału już kiedyś. Zebrał Conor oklep od Khabiba, teraz od Poirera i hype jest mniejsze. W dodatku w mniejszych wagach, szybkość, refleks ma większe znaczenie, a Conor coraz starszy. Nawet jego trener raz powiedział, że kilka lat wcześniej by nie wyłapał wtedy tego ciosu od KHabiba, po którym zaliczył taki niewielki nokdaun. Wiek optymalny to chyba w MMA 25-30 lat, a w wyższych wiadomo można znacznie dłużej. Za to w takich sportach siłowych często rekordy padają późno. Rekord na martwy ciąg został zrobiony jak Hafthor był po 30tce, Julius też zrobił rekord na ławce jak był po 30tce, a ten Rusek co jest rekordzistą w przysiadzie to zrobił go jak miał koło 40 lat. Widać potrzeba czasu, żeby dorobić się odpowiedniej ilości "mięcha".

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to spoko, rozwijaj se pasje Pilek, zawsze to życie jest ciekawsze jak się coś dodatkowego robi i człowiek tak mniej gnuśnieje.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Prawda!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium