SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
tak tak
picie szkodzi palenie szkodzi walenie kapucyna szkodzi ale ruchanie też szkodzi bo podobno tylko do prokreacji służy ... mięsa nie jeść a broń boże już nie posolić ...
p******ić te mądrości

wszystko ch**
a co nie ch** to dupa
dałem se czas do końca września i zobaczę czy się w tej robocie "przyjmę" i czy wytrzymię czy się przyuczę bo na razie mnie wk***ia

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Marian.B.
Jacob2904
A mam do was pytanie, może ktoś się orientował jak to np. robiły służby. Jak najłatwiej eliminować ludzi bez użycia broni palnej po cichu. Jak to np. robią służby. Jaką broń stosują. Nieraz widzi się na filmach, że np. skręcają kark, ale to podobno jest trudne do wykonania. Jeśli chodzi o nóż to chyba trzeba celować w szyję. Np. Maniacy z Dniepropetrowska używali młotka, dzięki czemu ofiara była natychmiast ogłuszana.

W filmach niestety, często są przekłamania i zastanawiałem jak to wygląda w rzeczywistości

Zawsze ciekawiła mnie skuteczność garoty służącej do uduszenia ofiary. Jak ktoś grał w Hitmana - dawne części to była dość popularna broń.



Jacob Ciebie chyba ktoś ostatnio ostro wku***wił.


No ja powiem ci Marian, że taki jestem ciekawy świata, no ale zobaczymy, może kiedyś się ta wiedza przyda.

No dużo tych rzeczy nie można. JA to ten złoty środek znajdę chyba, jeśli chodzi o życie Prosiak


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-07 12:43:09

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Się dowiedziałem wczoraj że kolega zaginął
Myślę że samobója strzelił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No to lipa. U mnie jeden kolega popełnił samobójstwo podobno, ale rodzina nie chciała podać przyczyny śmierci, ale z przecieków wiem, że to było samobójstwo, chyba miał 21 lat jak to popełnił. Inny kolega spadł podobno z mostu w Hiszpanii, bo się wydurnial i jakoś tam łaził. No lipa. Ja na szczęście nigdy nie miałem tego typu skłonności, lęk, stres tak, ale nigdy zaburzenia depresyjne.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
U mnie wszyscy żyją i czasami myślę sobie, że niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Razi mnie to jak mówi o kobietach "biczys", nie jest gentlemenem, czego ja się mogę od niego nauczyć? Kobieta , której nie okazujesz szacunku jest jak kwiat , którego nikt nie podlewa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
I CO! I CO!



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
lacha z telefonem w lapie drze łacha z typa bo pewnie z kims rozmawiała
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
poza tym wysoki wzrost. bujna czupryna a nie manlet z zakolami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium