SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
magazyn, póki co nie myśle o fizjo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja tam w sumie też na razie robię za fizola. Ale nie jest źle i przekwalifikowywanie się idzie u mnie w dobrym kierunku. Teraz w takich pracach typu hydraulik elektryk itp. ładną kapuchę można trzepać. Mój sąsiad robi jako kamieniarz to naprawdę gruby hajs trzepie. 40-50 zł za metr bierze, czyli kure*sko dużo, zwłaszcza że przez cały dzień można sporo ułożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
szkołę bym musiał robić znowu przynajmniej 1 rok a nie wiem czy nie 2 lata. Chyba to pop******e, nie warto było wgl w tej Polsce się uczyć, jakbym mógł cofnąć czas poszedłbym do zawodówy. Zachciało mi się studiów w PL, w PL to obecnie najlepiej zawodówe skończyć albo kampić do 18 r.ż. i sp*****lać, bo perspektywy i pieniądze jakby ktoś dał w morde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Sam nie wiem siedzę już bez przerwy w tej Anglii trochę i też mam dość.Z drugiej strony Polska i perspektywa pracy za jakies 1500-2000 i mieszkanie u starych z drugiej strony ,siedzenie w Anglii fakt spoko mi się teraz mieszka ,ale brak motywacji do pracy...

No teraz Stewven można sobie kminić ,ale człowiek był głupi jak miał 16 i musiał wybrać ,no niestety czasu nie da się cofnąć ,sam bym się nauczył m.in 2 języków nw perfect np Ang i Rosyjski ,poszedł na jakąś informatykę /elektronikę ,czy tam wlaśnie elektryka ,ale jest jak jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
Nie łatwo mi tu będzie w UK rozkręcić biznes, nie łatwo szkołe skończyć, nie łatwo o klientów, odpowiedzialność i wcale nie lżejsza praca niż w magazynie i musiałbym ciągle się edukować itp. Może i lepiej robić robote fizola (robote głupiego), wracasz i masz wyj**ane, mała odpowiedzialność, masz hajs, masz reszte dnia wolnego.
Ja i tak nie chciałbym zabiegów robić tylko masaże jak coś a to wcale nie lżejsza robota niż magazyn, plecy siadają nawet bardziej. Kasa duża, kiedyś o tym pomyśle, ale nie teraz.
Trzeba żyć i myśleć na bieżąco a nie planować na pare lat do przodu. No jakbym mógł cofnąć czas do 15 r.ż czy tam 16 (po gimbazie) to od razu zawodówka jakiś fach i za granicą nawet na magazyn (byłbym już lepiej ustawiony i więcej miał przepracowane). Jednak jest jak jest, 24 lata w tym roku, brat gimnazjum kończy i już mu przegadałem do rozumu, ja się słuchałem rad rodziców on się będzie moich rad słuchał i lepiej na tym wyjdzie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W UK nawet latwiej kariere w MMA zrobic. Cage warriors zayebista trampolina do UFC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ale kluby MMA w Polsce > Kluby MMA w Anglii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Czy ja wiem. Nie wiem czy któryś jest lepszy od London shootfighters... plus mają tam GOATa Pejdża

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
Jasne ,że są lepsze np. Ankos ,plus w Polsce nie mmusisz kulać się z brudasami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No nie wiem czy są lepsze. W UFC jednak wiecej angoli niz polakow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium