SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644298

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jacob2904
Moim zdaniem jeśli chodzi o gospodarkę to większym d****em jest Orban....



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-04-29 13:54:26

On przynajmniej nie bawi się w jakieś "bojkoty " i myśli o własnym narodzie , a u nas dzięki pisraelowi za chwilę będziemy marznąć w zimie bo ludzi na opłaty nie będzie stać w zimie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No to zaj**isxie myśli bo Węgry sporo biedniejsze od Polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
QhuTaz
czy jak Ukraina za bardzo się nie podniesie i nie wzbogaci to nie przypomnij sobie że masz jakieś pretensje terytorialne w stosunku do braci Lachów i Polszy itd itp bo wdzięczność to kiepska waluta w dzisiejszym świecie zresztą zawsze była ... no zobaczymy



Na 100% zaatakują kraj należący do nato
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Żeby przejść wschód polski z zakładami przemysłowymi gdzie 90% pracowników to Ukraińcy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Prosiak, są jakieś sytuacje w których tworzysz optymistyczne wizje, czy zawsze czarnowidzisz?


przeważnie czarnowidztwo
ale bywa że często mam rację
(a przynajmniej częściej niż by to wynikało z czystej statystyki)

temu tak często wlewam w siebie "elixir" optymizmu ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Prosiaczku Wódka to twój wróg, więc lej ją w mordę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Puar
QhuTaz
czy jak Ukraina za bardzo się nie podniesie i nie wzbogaci to nie przypomnij sobie że masz jakieś pretensje terytorialne w stosunku do braci Lachów i Polszy itd itp bo wdzięczność to kiepska waluta w dzisiejszym świecie zresztą zawsze była ... no zobaczymy



Na 100% zaatakują kraj należący do nato


nie , na 100% to nie , ale jest szansa na to że silna Ukraina a przynajmniej silniejsza od Polski a co wcale nie jest tak trudne jak żeście byli łaskawi koledzy zauważyć przy naszym gospodarzeniu i ich wielkiej dziejowej szansie która się wbrew pozorom teraz dzieje a zależy od tego jak oni to rozegrają i jak rozegrają to mocarstwa
może zachować się różnie
wszak w polityce nie ma sentymentów nie ma wiecznych wrogów i wiecznych przyjaciół są jedynie interesy
jak był zauważył bardzo przytomnie zresztą pan wicehrabia Henry Temple

a jak się sprawy będą miały za lat kilka , jak się będzie miała Unia Europejska za lat kilka jak się będzie miało NATO za lat kilka ... pamiętajcie że to wszystko są zamki na piasku i dosyć delikatna pajęczyna interesów , jaki był szok jak UK wyszło z UE bo po prostu Unia przestała być im potrzebna , tak podjęli decyzję , mogli to podjęli to jest kraj decyzyjny

a kto powiedział że podobnej decyzji nie podejmie Francja która jest przebąkuje o tym żeby opuścić struktury NATO , a nie wiadomo czy Niemcom dalej będzie się opłacało brnąć w projekt UE , może wyliczą że za drogo ich to kosztuje (i wtedy życzę powodzenia "wartościom unijnym" i mądralom i biurwokraton którzy żyją z bycia pasożytami i opowiadania bredni , ciekawy jestem wtedy tej europejskiej solidarności bez niemieckich pieniążków) ... bilans zysków i strat podobnie może być z NATO , to nie jest stan domyślny na świecie że NATO będzie już zawsze i Ameryka będzie strażnikiem świata już zawsze i będzie pompowała gigantyczny miliardy w tą strukturę , może uznają że taniej wyjdzie ich dogadać się z kilkoma krajami anglosaskimi i wybudowanie jeszcze z 5 czy z 7 grup uderzeniowych lotniskowca ... sprawniejsze dowództwo niższe koszta a pamiętajmy o tym że obraz dzisiejszego świata będzie zupełnie inny jutro bo nigdy nie nastąpi tak zwany koniec historii historia dzieje się cały czas zmiany dzieją się cały czas sojusze odwracają się cały czas , jedne mocarstwa znikają by ustąpić miejsca innym

a jeżeli my mamy na kogoś liczyć to możemy liczyć tylko na siebie
i chvj i cześć
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
USA się nagle nie odwidzi trzymania za mordę tego pyerdolnika
Oni też maja zapędy imperialistyczne jak Rosja
Tylko metody działania z deka różne
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Póki co to wszystko wskazuje na to że nato się rozrośnie (o Finlandię i Szwecję) a nie skurczy, a stare animozje pomiędzy krajami są zacierane dzięki podejściu Rosji do świata
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no póki co tak
tylko nie wiem czy wiecie bo o tym w szkołach nie uczą i w telewizji o tym nie mówią ... (a ale tylko tak sobie żartuję bo jestem więcej niż pewny że tak dostojne i światłe persony jak wy koledzy zdają sobie z tego sprawę ... i w tym żadnej spiny nie ma bo naprawdę czasem jak się z ludźmi rozmawia to więcej zdaje mnie się rozumie mój piesek Nygus) nie wszyscy członkowie struktur międzynarodowych są równi i nierówny głos również posiadają i przede wszystkim nierówną moc sprawczą , o ...
oczywiście poważni ludzie na poważnych urzędach zapewniają że o my tu wszyscy razem jednym frontem ręka w rękę ... ale ja jako czarnowidz i chłopek roztropek z prowincji śmiem wątpić

sytuacja międzynarodowa jest dynamiczna
niemal tak samo jak w prowincjonalnej agencji towarzyskiej w wakacyjny weekend po zabawie ... no ! dzieje się

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium