SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4641781

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek


Generalnie to Wg innych badań biali>arabowie, jeśli żyjo w tych samych warunkach.

Pilek Persowie i Arabowie to także "biali"
https://antropologia-fizyczna.pl/typologia-antropologiczna/koncepcja-ras-geograficznych-b-lundman/rasa-arabska 
A co do czarnych to ja osobiście nic do nich nie mam , a z zawodników MMA to Anderson ,Alistair ,Rampage czy Manhoef to moi ulubieńcy od dawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
pilek
O czym Ty piszesz?


nie zrozumiesz, to do reszty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie widziałem
Tylko stioe jest z nich bialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremor
pilek
O czym Ty piszesz?


nie zrozumiesz, to do reszty



Co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nie obchodzę w tym tygodniu tłustego czwarrtku, dość tego żarcia.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
UUU... Ja muszę obejsć i to z pączkami z bitą śmietaną, bo rozumicie tradycja.

Bane - Persowie są biali, to wiem, ale arabowie są tak nie do końca Niby biała rasa itd., ale jednak różnią się od nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Nie no ja daje tylko klasyfikacje naukową , Arabowie to są Semici ,a to jest rasa "biała" przynajmniej tak są sklasyfikowani tak samo jak latynosi np
Nie są" czarni" i nie są" żółci"
Wielu rodowitych Arabów jest rudych i blondyni/blondynki się niebieskoocy zdarzają
tu np rodowity Arab a w życiu byś nie powiedział że to Arab
Wielu Berberów to także blondyni
A zwłaszcza kobiety których ciężko odróżnić od np. Słowian mają białą karnację , nie wiem z czego to wynika , ale tak jest







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-02-18 23:50:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Z którego zakątka świata kobiety są najmniej puszczalskie ? Słyszałem że Ukrainki i chce mi się z tego śmiać bo kompletnie w to nie wierzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
qw3rty
Z którego zakątka świata kobiety są najmniej puszczalskie ? Słyszałem że Ukrainki i chce mi się z tego śmiać bo kompletnie w to nie wierzę.

Nie ma na to żadnej reguły ,każdy z reguły lubi się ruchac


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2020-02-18 23:55:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Co za svki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium