SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
a co konkretnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
filety z kury
nie moga byc za duze bo klient nie zmiesci do maszyny do opiekania i bedzie musial wyrzucic, a on nie bedzie wyrzucal skoro zaplaci tylko zlozy reklamacje
no ale chcieliby żeby poszło bo przeciez nadymana pani majster z polski tak chce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jezu mnie już chyba starość dopada no myślałem że wyzione ducha dzisiaj przy robocie ... a pękać na robocie to gorzej niż
z ucha strzelać (no może tak samo tak czy siak chvjowo)
duszno gorąco i zapyerdol też trzeba wziąć pod uwagę że chyba człowiek odwykł od uczciwej roboty w cieciurze w upały to w klimatyzowanym siedziałem i pyerdoliłem w dupe i się śmiałem a teraz tsza tyrać bo za próżniactwo nikt forsy płacić nie myśli ...
także do kolegów którzy jeszcze się tam wahający zastanawiają czy robić studia czy kursy robić ! ... bo inaczej będziecie robić fizycznie a to najbardziej uwłaczające człowieczeństwu zajęcie



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/5/2021 6:13:56 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja robiłem fizycznie przy montażu tablic przez 4 wakacje, czyli około 1 rok w sumie i zawsze najgorszy był 1 tydzień lub dwa, bo ciało nieprzyzwyczajone do obciążenia, ale potem już jakoś idzie. Najbardziej nie lubiłem korowania drzew no i montażu tablic na zadvpiach wolałem w warsztacie robić. Mega się ręce męczyły po całodniowym korowania, a potem się przyzwyczaiły.

Dzisiaj byłem na mieczu długim. Nawet fajnie było, choć najmniej męczący, bo nie było sparingu tylko nauka podstawowych cięć, więc się zbytnio nie zmęczyłem. Chce sobie najpierw każdy sprawdzić, a potem zobaczę w czym się specjalizuje. Jest różnica, bo w szermierce japońskiej i szabli podobno też, pięty są w jednej linii, więc tak bardziej bokiem się stoi do przeciwnika, a w mieczu bardziej prosto, z jedną wystawioną do przodu.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
to potem se będziesz musiał kupić miecza i napyerdalać ...
mam ziomka co się bawi szablą ale ten to już tak feest od wielu lat i z innymi tam zajawkowiczami się chlastają "ostro"
fajna sprawa
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A ja mam taki "miecz "
bardzo poręczny
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
gówniany dzień dzisiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Czemu Pilek?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Znajomy dzwonił i miał mi dać zlecenie. Zlecenie na teraz, bo mu się programista wykrzaczyl ITd. gwslturety, bo w tym tygodniu musi być.

Teraz się okazuje, że od 12 nie mógł mi dać znać, a ja się zgodziłem u teraz nie wiem jak mam sobie robotę ustawić, a tutaj sie u niego godziny liczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Przez co niepotrzebnie swoich klientów odstawiam i wstrzymuje.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium