SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671616

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
pokolenie LGBT

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ehh kuhwa... Kto pracował z babami ten w cyrku się nie śmieje. Baby nie potrafią być obiektywne i jakieś śmieszne fochy strzelają, brak profesjonalizmu zupełny. One faktycznie powinny w domu przy garach siedzieć jak nie potrafią oddzielić życia zawodowego od swoich babskich humorków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Moja promotorka jest babą i rzeczywiście ma humory, ale jest taka dość wobec mnie opiekuńcza. Co do humorów to głównie jak jest presją czasu to czuć, że jest nerwowa i trochę "siada" albo coś tam ją wyprowadziło z równowagi i czasem to czuć w rozmowie. Ale dba o mnie to mnie gdzieś wysyła na szkołę letnia na konferencje, a to pomaga w pisaniu grantów. Miła z niej babeczka, tylko że to z innego pokolenia, bo ma już 70 lat i profesorem emerytowanym jest.

Baby wkvrwiajace, ale uwielbiam się droczyć, macać, posuwacitd. no nie mogę się oszukiwać. Nawet w robocie co z niektórymi poflirtować, choć teraz mało okazji, ale czasem ktoś "obcy" do nas wpada

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1921 Napisanych postów 5344 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29691
Ja mam prawie same baby w dziale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
i fajnie Ci się robi ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Dzisiaj odbył się pierwszy komercyjny lot w kosmos Virgin Galactic Unity 22. Oglądałem na żywo i się jarałem. Ciekawe jak często będą latać. Cieszy fakt, że jest kontynuowany rozwój w lotach kosmicznych. Może kiedyś zwykli ludzie też będą mieli szansę na takie loty.
1

Redaktor Fight24.pl i Sceny MMA i K-1

http://www.fight24.pl/
http://www.sfd.pl/Scena_MMA_i_K_1-f131.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
żałuję że sięgnąłem po książki
dzięki nim poznałem świat którego nigdy nie będzie mi dane doświadczyć
rozbudziły marzenia nadzieje a nawet ambicje na pewnym etapie życia ... i po co to wszystko ?
życie wszystko zweryfikowało z surową sprawiedliwością ... rzadko komu dane jest wyrwać się ze swojego stanu a nawet jeśli to najczęściej "oczko" wyżej , naprawdę wyjątkowym jest by ktoś dopchał się gdzieś wysoko startując z plebsu nawet jeśli tak bywa to często musi mieć poparcie kogoś z góry ktoś musi chcieć by tobie się udało

jednak mimo wszystko nie tracę nadziei chociaż realnie zdaję sobie sprawę że nie będę właścicielem wieżowca w stolicy nie będę patrzył na światła nocnego miasta z najwyższego piętra nie będę gdzieś w hotelach Wiednia Paryża czy Londynu brylował z damami z towarzystwa (chodzi o prawdziwe panie z towarzystwa nie o te kvrwiszony które sobie powiększają cycki i usta i szukają bogatego piłkarza ... nie nie)

to jeszcze spróbuję zawalczyć żeby oczko a może dwa wdrapać się wyżej ... jestem cham z chamów , tak przeciętny że mógłbym służyć jako wzorzec Sevres
szkoda że nie zrozumiałem tego z 10 lat wcześniej wtedy myślałem jeszcze o sobie jako o kimś łebskim , umiarkowanie wyjątkowym miałem poczucie jakiegoś potencjału jeszcze nie wiedziałem jakiego ale byłem pewny że go mam (no to się kvrwa zdziwiłem) tyle zmarnowanego czasu w dobrych młodych latach trzeba się wtedy było wziąć za jakąś robotę konkretną może już bym coś uciułał osiągnął a tak na połowie życia startuje można powiedzieć od nowa

chłopaki nie żyjcie marzeniami
chyba że macie realne szanse na ich realizację dzięki wykształceniu pracy i kapitałowi ... inaczej to są kvrwa mrzonki i para psu w dupę

dzisiejszym wynurzeniom winny jest Norwid
i cholerna Kalergis

Edit.
z tego co czytałem byli na 90 km umowna granica jest na 100 km ale i tak sztos
fajnie że się dzieje coś w tym temacie
może jak będzie mi dane dożyć starości i nie klepać biedy jak Polski dziad (co jest możliwe dzięki naszym politykiem , ale załóżmy wersje optymistyczną) a technologia się rozwinie i tego typu loty będą tak powszechny jak dzisiejsze loty międzykontynentalne to se zaserwuję bilet i będę kosmonautą dla ludzi z przyszłości będzie to tak oczywiste jak dla nas podróż pks-em ale ja pewnie będę się cieszył jak wtedy kiedy za dzieciaka oglądałem Star Treka i wyobrażałem sobie że też będę kiedyś w kosmosie latał i bohaterzył


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 7/11/2021 10:42:17 PM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
Panie Prosiaczku jaki ma sens Życie bez Marzeń ?
Btw I moje pytanie do "Horrorowcow" widzieliście" Split" ? bo ma wysoką ocenę i chyba sobie odpalę jutro , no i jest za darmoche na CDA



No i sam film

https://m.cda.pl/video/5488919a9







Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-07-11 23:50:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a czy życie ma sens w ogóle ?

P.S

gratis to uczciwa cena

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
QhuTaz
a czy życie ma sens w ogóle ?

P.S

gratis to uczciwa cena

Ma Prosiaczku, przynajmniej dla mnie jestesmy Zdrowi, Silni i te słowa zawsze powinny nam o tym przypominać Pzdr


Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium