SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4664625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
ten nowy "Wiedźmin"to wygląda jak jakiś "pseudo" model wprost z "Cosmopolitana "
A Żebrowski jest/byl imo stworzony do tej roli
takie porównanie ten "nowy " imo odpada



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-12-25 00:37:37
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Oglądałeś już cały sezon cały sezon bane? Ja zacząłem pierwszy odcinek i może być. Dalej jest chvjnia i nie warto oglądać czy trzymają?

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeśli chodzi o Michała Żebrowskiego to należałoby wyjaśnić kilka kwestii , po pierwsze jest znacznie lepszym aktorem niż Henry Cavill , lepiej wykształconym , więcej umie ma lepszy warsztat i więcej talentu ... niestety zasięg kinematografii polskiej a amerykańskiej to dwa różne światy jednak nie należy mylić popularności i umiejętności
po drugie pilek mógłbyś się mocno zdziwić Żebrowski ma bokserskiego stażu treningowego ze 20 parę lat Skrzecze wypowiadają się o nim bardzo dobrze twierdzili nawet że gdyby zaczął boksować wcześniej i zajął się tym na poważnie mógłby boksować na poziomie medalowym ... jak to jest że rolę które gra aktor tak bardzo wpływają na jego odbiór jako prywatnego człowieka

jeśli chodzi o serial to robili go Amerykanie oni mają inną perspektywę u nich najstarszy zabytek ma tyle samo lat co jedna taka starsza remiza u mnie w gminie
i nie oszukujmy się przede wszystkim opierali się na grach a nie na książkach
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andrzej Sapkowski ukazał nam wielki świat i wydarzenia które rozgrywają się na przestrzeni 100 kilkudziesięciu lat od opowiadań w których poznajemy Korina i Visennę rodziców Geralta aż po Sezon Burz i spotkanie z Niume
ten świat musi ewoluować i się zmieniać musi być rozległy i chvj i cześć

obyśmy tylko zdrowi byli drodzy przyjaciele i nie zawaliło by też zamożni
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aktorka grająca Ciri fajna w rzeczywistości, tutaj dobrze ucharakteryzowana, bo książkowa Ciri za piękna nie była jeśli dobrze pamiętam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no średnia była taka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Jacob2904
Oglądałeś już cały sezon cały sezon bane? Ja zacząłem pierwszy odcinek i może być. Dalej jest chvjnia i nie warto oglądać czy trzymają?

Jeszcze nie , ogólnie jako całokształt imo to jakoś źle nie wygląda , ale jakoś mam takie mieszane odczucia (to tak jak bylo z Venomem np . Jak mi Hardy nie pasował do Brocka, tak mi Cavill do Geralta nie pasuje) nic nie poradzę , taki już że mnie malkontent


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-12-25 09:34:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Nie uważasz, że to trochę nie fair bane wystawiać ocenę i pisać "A mnie się bardziej podobał polski serial i film" jeśli nie oglądałeś tego serialu? Spróbuj dać szansę, a może ci się spodoba.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja wiedziałem, że bejnowi sie bedzie bardziej polski podobal
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221422
Ok ,ok Obejżę cały
Imo Polski Geralt przypomina mi tego komiksowego którego lubię
moze dlatego mam takie odczucia





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-12-25 10:15:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium