SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636820

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z wykształcenia jestem ochroniarzem (tak można być ochroniarzem z wykształcenia)

w zasadzie mamy sytuację bez precedensu więc nie mam pojęcia jakie są szanse na zatrudnienie i w jakiej dziedzinie/ obszarze

hajsu mam na kilka miesięcy no ... zależy jak "bogato" będę żył to inna sprawa

jeszcze może być tak że nas koronka cofnie cywilizacyjnie o kilka epok i na co kom wtenczas Top Manager do Spraw Zarządzania Jakością ... jak nie będzie czym menadżerzyć




Zmieniony przez - dildoz w dniu 2020-04-02 00:37:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Bardzo mi przykro Prosiak. Aczkolwiek nie do końca zgadzam się ze stwierdzeniem Pilka co do wydawania oszczędności - są one na "czarną godzinę" i możliwe, że tymczasowo to jest ten moment.

Nie zrozum mnie źle, ale w takich chwilach doceniam swoją robotę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Panie Prosiiaku (nie obrazisz się, że będę się zwracał poprzednim Twoim tytułem?), wiesz co jest dla mnie najsmutniejsze? To, że ludzie tacy jak Ty pracują na ochronie zamiast sprawować jakieś funkcje zarządce w aparacie państwowym, niezależnie od poziomu. Jak słyszę głąbów, czy to z powiatu, województwa czy wiejskiej, a poźniej widzę Twoje wpisy to zastanawiam się co oni robią tam, a ty też tam, ale gdzie indziej tam.

Widzisz Sepko, a ja się zbieram do rozmowy o podwyżkę i jak nie dostanę to w czerwcu powiem prawdopodobnie do widzenia - robię bardzo dużo (trudniejsze rzeczy od innych członków zespołu), a jako student zarabiam bardzo mało i czuję się co najmniej z tym nieprzyjemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SzK
Panie Prosiiaku (nie obrazisz się, że będę się zwracał poprzednim Twoim tytułem?), wiesz co jest dla mnie najsmutniejsze? To, że ludzie tacy jak Ty pracują na ochronie zamiast sprawować jakieś funkcje zarządce w aparacie państwowym, niezależnie od poziomu. Jak słyszę głąbów, czy to z powiatu, województwa czy wiejskiej, a poźniej widzę Twoje wpisy to zastanawiam się co oni robią tam, a ty też tam, ale gdzie indziej tam.

Widzisz Sepko, a ja się zbieram do rozmowy o podwyżkę i jak nie dostanę to w czerwcu powiem prawdopodobnie do widzenia - robię bardzo dużo (trudniejsze rzeczy od innych członków zespołu), a jako student zarabiam bardzo mało i czuję się co najmniej z tym nieprzyjemnie.


SzK Królu Złoty jakżeby mógł się obrazić ... przecież ja jestem Prosiak
(poza tym dildoz to brzmi jak taki gumowy fivt)

dzięki za miłe słowa , łechcą moje ego
i chodź wiem że na taką laurkę nie zasłużyłem to faktycznie nieraz tak było że idioci byli moimi przełożonymi

natomiast o naszych politykach i urzędnikach się nie wypowiadam bo to w większości kumoterstwo , szwagry i kolesiostwo ... bez przełożenia ani rusz możesz mieć dwa dyplomy trzy języki i dalej będziesz robił co najwyżej za zastępca /asystenta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Siema, a ja juz w nowym mieszkaniu z luba. Przeprowadzka z Ursynowa na Zoliborz.

Mam prace zdalna i patrzcie jakie stanowisko (luba bardzo lubi malowac)

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
Ładny obraz.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Fajny obraz, miło się czasem oderwać od roboty i popatrzeć w takie morze. Widzę Dremor, że się facebooka przegląda w robocie, nieładnie. Kaczyński podobno jest z Żoliborza, to tam zrób z nim porządek jak go spotkasz.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-04-02 11:27:02
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym pracować zdalnie co by z ludźmi nie musieć na codzień sie widywać, marzenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szk ja nie pisałem tęgo o nas w soamiw., Tylko o ludziach na świecie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Tj ta dziewczyna co śpiewa Dremor?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium