SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja jak każdy imigrant przeszedłem ten etap dzielenia mieszkania i domu. Wszystko zależy od współlokatorów ale na szczęście nie miałem tam kłopotów.

Ale.tez nie mieszkałem z Polakami. Każdy był z innego kraju i wszyscy żyli w zgodzie a do tego język szybko szło wyszlifować

Ale nie chciałbym tak znów.

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
brak polakuf = brak problemuf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
krótko panie grind ... j**łeś komuś ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Mieszkanie można przeboleć, ale kvrfa dzielić pokój przeyebane, chyba że o podobnych porach się idzie spać/podobny tryb życia jak z jakąś babą wstajecie i idziecie do roboty czy coś, ale dzielenie pokoju jest wkvrwiające strasznie dla mnie.

Jak ja idę spać to gaszę światło i ta druga osoba zachowuje się cicho (a jak nie to zwracam jej uwagę, ale miałem takie ok osoby), ale i tak ta druga, a to siedzi przy laptopie, a to idzie się wysrać albo coś tam kończy pisać, a często miałem kibel w pokoju, albo jak rano wstaje i budzik tej drugiej osoby napyerdala, bo ma rano zajęcia i budzisz się razem z nią ona się krząta, przebiera, coś je i czekasz kvrwa aż pójdzie do tej roboty/na zajęcia.

Znowu jak ta druga osoba idzie spać to też przeyebane, bo musisz kvrwa wszystko po cichu robić i światła górnego też nie zaświecisz, bo śpi.

Ja raz miałem współlokatora, którego zyebałem, bo wrócił o 3 nocy z imprezy i kvrfa zamiast iść spać to przez kvrwa godzinę brał prysznic, całą godzinę już mi się nie chciało z nim kłócić przed snem, bo mi ciśnienie skacze i nie mogę zasnąć ale mu to wygarnąłem i potem już normalnie chłop szedł spać. Nie miałbym problemu, gdyby nie to, że łazienkę mieliśmy w pokoju i przez te odpowietrzniki to kvrwa wszystko było słychać, jak srasz, jak szczasz a co dopiero prysznic
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Mental się poprawia z wiekiem jak się wyciąga wnioski i trochę roboty w to wkłada. Samo to się nie zrobi nic, nawet kupa
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja miałem na kolonii chłopa co przez 5 dni nie srał, bo jakoś komfortowo się nie czuł i mi powiedział, że potem walnął do klopa niezły kamień

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie Prosiaczku nie j**lem
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Mental się poprawia z wiekiem jak się wyciąga wnioski i trochę roboty w to wkłada. Samo to się nie zrobi nic, nawet kupa


no niestety nie do końca to jest prawda jednego razu było tak że się samo ... zejszczało w gacie w terenie szczegółów zdradzał nie będę ... dosyć powiedzieć że kwaśna sprawa

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Ja, kiedyś jak skakałem do piaskownicy to w locie się zesrałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Dzielenie pokoju jeszcze można przebolać jak salon jest osobno, kuchnia/jadalnia osobno/ sracz osobno, a nie jak w akademiku wszystko na jednym i spędzasz większość czasu w jednym pomieszczeniu.

Jak se pomyślałem o tym akademiku, a mieszkałem 7 lat w akademikach (choć tak połowę czasu udawało mi się załapać własny pokój), to kvrfa jestem wdzięczny w chooy za tą swoją kawalerkę i spokojny sen. Jak kvrfa zmieniłem dzielenie pokoju na własny pokój 5 m2, mimo że w składzie 6-osobowym dzieliłem łazienkę i kuchnie to kvrwa niebo, a ziemia, a teraz jak kawalerka to w ogóle zayebiście


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-09-11 22:24:02
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium