SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645342

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bane jeden logiczny

a reszta niech sobie dalej wmawia, że morde orka nadrobią ciętym dowcipem albo wpisem do KK
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Gdzie te twoje badania?! Na badania to Ty powinieneś iść, do choroszczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Czekaj, czekaj. Ty chcesz powiedzieć, że tancerz kryminalista sypiący kawałami nie ma szans u kobiet? Śmiechu warte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
akurat Kaczy to chyba zły przykład
bo on raczej jest ... (no jakby to powiedzieć żeby mi jutro o 6:01 z drzwiami nie weszli na klawisz) zainteresowany władzą i obowiązkami partyjnymi tak bardzo że nie znajduje już czasu ani satysfakcji w relacjach z płcią przeciwną ani ze swoją

no przecież podobni mu w skali atrakcyjności ale również majętni z pozycją mają partnerki partnerów ...

to jest taki specyficzny rodzaj człowieka który siedzi sobie na fotelu przy biurku z tym kotem na kolanach i knuje !

i ani mu w głowie jakieś związki czy relacje nawet przelotne bo ile to czasu musiałby poświęcić na to i zaangażowania a w tym czasie przecież można knuć !

on mi się zawsze kojarzył trochę z tym złym z Inspektora Gatgeta ... siedzi gdzieś w tajnym biurze z kotem i knuje ... tylko że jest trochę potężniejszy bo kręci całym krajem

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
shooto
Czekaj, czekaj. Ty chcesz powiedzieć, że tancerz kryminalista sypiący kawałami nie ma szans u kobiet? Śmiechu warte


no pewnie że nie ma , no zapomniałeś że jeszcze do tego należy dobrać idealnie pasek do pantofli bez tego nie widzę szans !

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
QhuTaz
akurat Kaczy to chyba zły przykład
bo on raczej jest ... (no jakby to powiedzieć żeby mi jutro o 6:01 z drzwiami nie weszli na klawisz) zainteresowany władzą i obowiązkami partyjnymi tak bardzo że nie znajduje już czasu ani satysfakcji w relacjach z płcią przeciwną ani ze swoją

no przecież podobni mu w skali atrakcyjności ale również majętni z pozycją mają partnerki partnerów ...

to jest taki specyficzny rodzaj człowieka który siedzi sobie na fotelu przy biurku z tym kotem na kolanach i knuje !

i ani mu w głowie jakieś związki czy relacje nawet przelotne bo ile to czasu musiałby poświęcić na to i zaangażowania a w tym czasie przecież można knuć !

on mi się zawsze kojarzył trochę z tym złym z Inspektora Gatgeta ... siedzi gdzieś w tajnym biurze z kotem i knuje ... tylko że jest trochę potężniejszy bo kręci całym krajem


popedu nie oszukasz, chyba ze jest wykastrowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
bane158
shooto
A ja mówię o przypadkach gangsterów i lokalnych watażków, którzy mają siano i kontakty, a nie że tam zayebal 5 osób i baby mają mokro

To ja spróbuję odpowiedzieć , imo przeszłość kryminalna i reputacja bandyty, w niczym nie przeszkadza (a nawet pomaga ) jeżeli spełniasz standardy wyglądowe



Not o napisałem..plus, ale nie dealmaker
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
A to nie skumalem
Btw pilek murzyn dostał łomot a tu jakos cicho
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Już mi lepiej. Dziękuję Ci Bane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
.



przed opowiedzeniem kawału vs po


Zmieniony przez - YebatzKimona w dniu 2022-11-13 13:29:52
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium