SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
dlatego ja uważam że ochrona powinny być tylko postawne chłopy albo takie yebnięte babsztyle z "jajami" żadnych dziadów emerytów ani paralitów

ludzie tylko licencjonowani a te licencje też powinny ulec zmianie i stopniowaniu ale to już zupełnie inny temat ..
pała gaz i paralizator (najlepiej w postaci pistoletu elektrycznego czyli paralizator zasięgowy) i oczywiście konkretne umocowanie prawne jeśli chodzi o użycie tych środków

w takich ewidentnych przypadkach zero uspokajania czy gadania wypyerdolić całą gaśnice w ślipia taserem wytelepać pałom zayebać kilka razy i tak uspokojonych przekazać do dyspozycji milicji

u nas niestety nierealne
a wielka szkoda k***a mać
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
bane158
Najlepszy jest ten w czarnym co zakłada duszenie w Parterze niczym rasowy bjjowiec w 0:37
A już w 0 :59 spyerdala jak kangur
Btw nie chce oceniać ale hvj wie o co tam poszło, ale raczej chyba ten gruby i ten na biało ubrany imo coś cwaniakowali , typ jakoś nikogo innego nie atakuje tylko tych dwóch


Ten duszący dostaje nożem po udzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
YebatzKimona
bane158
Najlepszy jest ten w czarnym co zakłada duszenie w Parterze niczym rasowy bjjowiec w 0:37
A już w 0 :59 spyerdala jak kangur
Btw nie chce oceniać ale hvj wie o co tam poszło, ale raczej chyba ten gruby i ten na biało ubrany imo coś cwaniakowali , typ jakoś nikogo innego nie atakuje tylko tych dwóch


Ten duszący dostaje nożem po udzie

No właśnie nie wiem czy to jest nóż czy coś innego (bo coś on ma w ręku )
Zwróć uwagę
Ten duszący nawet (po tym jak odskoczył ) nawet nie spojrzał na tą nogę (rzekomo poranioną nożem , co jest dziwne )
A dwa nie ma krwi
Btw tylko hvj wie co on ma w ręku (moim zdaniem to nie jest nóż ) chociaż może to być jakiś Kubotan np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Prosiaczku ja tam bywam w Arkadii od czasu do czasu i tam sami Emeryci to "ochrona "
Ostatnio jeden starszy pan mi zwrócił uwagę żebym maseczkę założył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
The White Stripes RATM i Blur
sobie dzisiaj słuchałem i tak mnie nagle naszło sprawdziłem sobie trochę daty
i nie wierzę jak to szybko zleciało i kiedy
mój Boże ale mi yebło 20 lat szybko nawet nie wiem kiedy
lata 90 , przecież to było w poprzednim wieku ! że zacytuję klasyka

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
No już psy potwierdziły że to kosa była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No dobra nie będę się sprzeczał
Chociaż imo jakaś wybitnie tępa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
noo jak policja coś potwierdzi to na pewno to prawda jest inaczej być nie może
ale akurat w tym przypadku faktycznie mogła być kosa

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
to był pewnie jakiś mały tępy scyzoryk, bo widać jak go otwiera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
mnie dziwi brak ko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium