SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4628837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
zabstyl

a mam chłopa co w ogóle projekcje stosuje, swoje niedociągnięcia przenosi na innych i zawsze jak o czymś mówi to w liczbie mnogiej
"a bo my sie nie nadajemy do związków", "my sie nie nadajemy do pracy", "nie mamy genu do siłki"
Chyba se tak próbuje samoocene podnieść, bo ja np o sobie nie myśle tak jak on by chciał xD


Hahaha rozyebalo mnie to, co za gość XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie sądziłem, że to będzie kogoś bawić bo dla mnie to tak stała cześć dnia jak sranie czy mycie zebów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jak bym się wkvrwil w końcu i mu powiedział, żeby się ogarnął, bo to toksyk jak chvj musi być. Myśleć se może co chce, ale po co w to pyerdolenie wyciągać innych
Mógłby dla odmiany posłuchać trochę Ciebie to może by mu się poprawiło ale światopogląd mógłby mu runąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
mnie to wk***iają takie osoby co tak mówią.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shooto
Jak bym się wkvrwil w końcu i mu powiedział, żeby się ogarnął, bo to toksyk jak chvj musi być. Myśleć se może co chce, ale po co w to pyerdolenie wyciągać innych
Mógłby dla odmiany posłuchać trochę Ciebie to może by mu się poprawiło ale światopogląd mógłby mu runąć


Ja mówie cały czas i mu cisne od stulejarzy i nieudaczników życiowych
To wtedy rzuca "DOBRA PANIE WYGRYW" i robi rage quit np na dzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mój ziomek mówi "dobrze mentorze"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Zamiast próbować zmieniać te poyebane przekonania, to wolą się obrazić i być pewnym swego. Nie ma dla nich ratunku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No tak się zastanawiam jak to po czasie na mnie wpływa, bo to jest wchxj toksyczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po mojemu Pany jak ktoś się flepiarzem urodził to już raczej pozamiatane
żeby coś zmienić to trzeba pracy wytrwałości i ambicji trochę
czeba wyjść ze strefy komfortu a najprędzej to z maminego piżdzichowa
no a a gdzie ambicja i wytrwałość u flepa ? koło siem kfadraci i dupa niemyta

mój ziomek mówi "no może masz rację"
jest w moim wieku i do żadnej roboty się nie nadaje ... kvrwa dwa fakultety z informatyki z informatyki Kvrwa Mać !
języki też ogarnia wiadoma rzecz
i w tym kraju nie ma roboty dla ludzi z jego wykształceniem
( ja rozumiem jakby kończył historię literatury boliwijskiej albo inny równie chodliwy na rynku kierunek)

a najciekawsze jest to że jako profesjonalny bezrobotny wiecznie ma problemy z czasem ... no mało czasu ma

ale chvj co zrobić ? mój ziomuś !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja sie urodziłem flepiarzem ale chyba troche wyskoczyłem z karuzeli spyerdolenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium