SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
mi to ten podatek kolo choya lata bo nigdy nie będe dużo zarabiał ze względu na nieposiadanie talentów
a jak juz jakies nabede to nie będe sie dorabiał w Polsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Jest jeszcze jeden absurdalny podatek który PiS chciał/ chce wprowadzić i który dotknie nas tu wszystkich a mianowicie tzw bykowe
https://torun.naszemiasto.pl/bykowe-w-polsce-pis-obciazy-podatkiem-bezdzietnych/ar/c3-8148255 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no ktoś musi te bąbelki i madki utrzymywać dla dobra narodu (swoją drogą ciekawe dlaczego nie ojcowie menżowie/kąkubęnci)
przecież później to oni będą "pracować na nasze emerytury"

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a wiecie ze jeszcze w latach 60 ubiegłego wieku meksykanska kurva wkrecila ludzi ze jestem boginia i miala swoich kultystow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wielkie rzeczy
u nas to są prawdziwi fachowcy
jedna k**** wkręciła ludzi że jest zastępcą Pana Boga i też ma swoich kultystów ... i radio nawet ma i szkołę wyższą i wydawnictwo i cholera wie co jeszcze
a jeden mały ****** to wkręcił kilkadziesiąt milionów Polaków że jest ich "Prezesem" i oni to kvrwa łyknęli na gładko i cyk ...
tak się gra

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
a od jakiego limitu ten podatek od burżujstwa miałby być ?

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Nie wiem dokładnie ale znając polskie warunki to pewnie doyebią od 3k netto xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
hahahhaa to dobrze, że prawie nikt tyle nie zarabia






Zmieniony przez - pilek w dniu 2021-03-20 16:21:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
wcale bym się nie zdziwił jakby wprowadzili taki podatek od burżujstwa no może nie od 3 ale od 4 to już jest realne całkiem do tego "tymczasowo" oczywiście podnieść VAT o 1% (na 24%!już) jak już zrobił to jeden mąż stanu obecnie wicekról Europy
(też tymczasowe oczywiście) plus to bykowe

i bedzie w sam raz tyle żeby starczyło na "kupno" trzeciej kadencji

w razie co można jeszcze rąbać lasy państwowe na potęgę a ostateczności podwoić podatek od nieruchomości
(takie ludzkie Pany , mogli wprowadzić katastralny a litościwie ino gruntowy x2 i ludzie jeszcze bedom przyklaskiwać i chwalić !)


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 3/20/2021 4:36:02 PM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Tusk to był gość
-zrównał wiek emerytalny bab i chłopów
-zlikwidował obowiązkową służbe wojskową
-rozmawiał z kibolami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium