SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4671670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
ja ...ekogroszek więc nie wiem jak to będzie ale wiem że 5 czy 6 kafli a nawet i 4 to będzie granica nie do ugryzienia dla rzeszy Polaków i się zacznie palenie czymkolwiek i w ludzie będą w chvjach mieli kontrolę mandaty i tak dalej bo jak przyjdzie grudzień i mrozy i śnieg to nikt nie będzie chciał w domu uświerknąć z zimna
ale coś mi się wydaje że to prędzej by chyba na ulicę wyszli bo to już nie będzie wyjścia po prostu już będzie sytuacja zero jedynkowa być albo nie być więc rząd coś będzie knuł

co ciekawe unijne sankcje na Rosję najbardziej dotykają ... chyba Polskę wydaje się bo tak zwana stara Europa dalej handluje z Moskalami , Ukraina również bierze podobno energię od Ruskich tylko my zawsze "w awangardzie" i zostaniemy z cenami węgla na poziomie 3 - 3,5 tys. za tonę prąd do góry to i ceny do góry plus waha do góry bo przecież nie będziemy parszywej Ruskiej ropy kupować ... kvrwa ja już zaczynam chyba wierzyć w to "kondominium rosyjsko-niemieckie pod żymskim zarządem powierniczym"
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a pilka jak nie było tak nie ma ... ehhh

wszystko co dobre kiedyś się kończy tylko szkoda że już
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
No niestety Prosiak, szykuje się nieciekawa zima. Polska jak zwykle "first to fight"


No Pilka szkoda, że nie ma, może kiedyś wróci. Ciekawe ile jeszcze spam pociągnie.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93093
Śmieszne jest to, że Polska ma 9 zasoby węgla na świecie, ale przy naszych państwowych kopalniach, związkach zawodowych to ceny jak zwykle wysokie i z wydobyciem też jest słabo.
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
a no widzisz pan panie Agares to najlepszy dowód na to że gdzie się wezmą do rządzenia idioci i komuniści żadne zasoby i bogactwa nie pomogą ... prędzej czy później bedzie trzeci świat

a spam no cóż myślę że to jego ostatni rok
może jeszcze nostalgicznie ktoś tam przed świętami przed nowym rokiem sobie przypomni ale i na to bym nie liczył szczególnie
swoją drogą to dziwne takie w sumie to tylko forum ale jakby nie patrzeć w sumie kupę lat się tu wchodziło i rozmawiało z różnymi ludźmi o różnych sprawach tyle się osób przewinęło a niektórzy to tutaj naprawdę całymi latami siedzieli
ch** ... ja zostaję do samego końca ... mojego lub forum , w każdy czwartek i niedzielę mam zamiar zaglądać i zostawiać wiadomość dla zbłąkanych wędrowców
w końcu jestem Trollem !
zawsze na posterunku
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
QhuTaz
ja ...ekogroszek więc nie wiem jak to będzie ale wiem że 5 czy 6 kafli a nawet i 4 to będzie granica nie do ugryzienia dla rzeszy Polaków i się zacznie palenie czymkolwiek i w ludzie będą w chvjach mieli kontrolę mandaty i tak dalej bo jak przyjdzie grudzień i mrozy i śnieg to nikt nie będzie chciał w domu uświerknąć z zimna
ale coś mi się wydaje że to prędzej by chyba na ulicę wyszli bo to już nie będzie wyjścia po prostu już będzie sytuacja zero jedynkowa być albo nie być więc rząd coś będzie knuł

co ciekawe unijne sankcje na Rosję najbardziej dotykają ... chyba Polskę wydaje się bo tak zwana stara Europa dalej handluje z Moskalami , Ukraina również bierze podobno energię od Ruskich tylko my zawsze "w awangardzie" i zostaniemy z cenami węgla na poziomie 3 - 3,5 tys. za tonę prąd do góry to i ceny do góry plus waha do góry bo przecież nie będziemy parszywej Ruskiej ropy kupować ... kvrwa ja już zaczynam chyba wierzyć w to "kondominium rosyjsko-niemieckie pod żymskim zarządem powierniczym"




Nie wiem czy to tutaj, czy gdzieś w necie widziałem anglojęzyczny artykuł o tym, że któreś z paliw (chyba gaz) Polska tankuje od ruskich po sam korek, nawet więcej niż przed wojną.
Nie wiem na ile artykuł był wiarygodny. Ale niejednokrotnie miałem okazję zobaczyć na własne oczy propagandę rządowa i telewizyjna, nic mnie nie zdziwi. Rozbieżność z rzeczywistością potrafi być stuprocentowa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2984 Napisanych postów 5022 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31500
prawdy nie dojdziesz chyba że przypadkiem
teraz to będą wszystko wojną tłumaczyć i c19

może rzeczywiście ciągną ile się da a nam kit wciskają i podnoszą stawki

mnie już nic nie zdziwi w tym temacie

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
shooto
QhuTaz
ja ...ekogroszek więc nie wiem jak to będzie ale wiem że 5 czy 6 kafli a nawet i 4 to będzie granica nie do ugryzienia dla rzeszy Polaków i się zacznie palenie czymkolwiek i w ludzie będą w chvjach mieli kontrolę mandaty i tak dalej bo jak przyjdzie grudzień i mrozy i śnieg to nikt nie będzie chciał w domu uświerknąć z zimna
ale coś mi się wydaje że to prędzej by chyba na ulicę wyszli bo to już nie będzie wyjścia po prostu już będzie sytuacja zero jedynkowa być albo nie być więc rząd coś będzie knuł

co ciekawe unijne sankcje na Rosję najbardziej dotykają ... chyba Polskę wydaje się bo tak zwana stara Europa dalej handluje z Moskalami , Ukraina również bierze podobno energię od Ruskich tylko my zawsze "w awangardzie" i zostaniemy z cenami węgla na poziomie 3 - 3,5 tys. za tonę prąd do góry to i ceny do góry plus waha do góry bo przecież nie będziemy parszywej Ruskiej ropy kupować ... kvrwa ja już zaczynam chyba wierzyć w to "kondominium rosyjsko-niemieckie pod żymskim zarządem powierniczym"




Nie wiem czy to tutaj, czy gdzieś w necie widziałem anglojęzyczny artykuł o tym, że któreś z paliw (chyba gaz) Polska tankuje od ruskich po sam korek, nawet więcej niż przed wojną.
Nie wiem na ile artykuł był wiarygodny. Ale niejednokrotnie miałem okazję zobaczyć na własne oczy propagandę rządowa i telewizyjna, nic mnie nie zdziwi. Rozbieżność z rzeczywistością potrafi być stuprocentowa

Przecież to jest komedia i cyrk na kółkach

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429
A ukry to niby skąd mają energię
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2679 Napisanych postów 9012 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221429


fajny stary kawałek
Btw Włodi dla mnie zayebisty raper


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-07-05 23:29:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium