SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4656091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 93092
Ja jem warzywa na patelnie do obiadu od czasu do czasu, teraz mniej, bo nie mam zamrażalnika. Tak ogólnie to zawsze do obiadu jem jakieś warzywo, a do kanapek ogórek/pomidor i czasem jem jakiś warzywny obiad w piątki, wtedy se trochę poluzowuje i jem na mieście.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
grind
To nie jest Joker. To kompletnie inna postać pod tym samym nickiem, i w dupie mam taką "zabawę".

Niech zrobią film o Hitlerze, czarnym wegatarianinie, który po utracie fretki popadł w obłęd i został 1 prezydentem USA.
Przecież trzeba się "bawić"


A dla mnie to Joker na miarę naszych czasów... I co mi zrobisz? Nie mówimy o postaci historycznej, tylko o komiksie. O osadzeniu Jokera w realnym świecie. Musiał pozbyć się wielu komiksowych cech, bo komiksowe postaci nie istnieją w realnym świecie

Dla mnie to jest Joker, dla Ciebie nie jest... I dobrze. Ja jestem zwolennikiem bardzo swobodnych interpretacji, Ty najwyraźniej uwielbiasz wierne odwzorowania 1 do 1. Ja też takie lubię, ale wg mnie pozostając tylko przy nich ograniczamy się.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
bane158
@ Dremor mnie denerwuje to że ślizgają się podpinają pod kultową postać komiksową, po cholerę używają nicku "Joker" , niech go nazwą Klaun albo Pajac i niech sobie robią film
A co do Venoma to idąc tym tokiem rozumowania to np Danny DeVito byłby jeszcze lepszym Venomem wszak aktor zayebisty


DeVito byłby chvjowy, bo aparycji nie ma. Hardy ma. Chodzi o balans, jak we wszystkim...

A co do Jokera, niech se robią co chcą - mają prawa do tej postaci i jeżeli komuś więdnie dvpa o takie coś, to jego problem - ja nerwów nie tracę na takie "problemy". Tym bardziej że to kwestia mocno dyskusyjna i jesteście w mniejszości ze swoim poglądem, że to nie Joker
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nic Ci nie zrobię, ale Ty nie napisałeś "dla mnie jest, dla Ciebie nie", tylko waliles z pozycji autorytetu, że jest, bo tak i tak ma być.
Napisalbys tak jak teraz, to.i ja odpisał bym w innej formie.

Komiksy Batmana są osadzone w świecie tak realnym jak ten film. Filmy to też nie jest realny świat, tylko wykreowany, więc nie został przeniesiony do realnego świata.
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Opinia większości o niczym nie świadczy.
Największe gówna bywają najpopularniejsze, większość ludzi to idioci, więc bycie w mniejszości generalnie mi pochlebia


Zmieniony przez - grind w dniu 10/17/2019 11:25:28 AM
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No niestety to jest prawda, z komiksów robią bajki albo oderwane od historii komiksowej filmy. Widać superbohaterowie to nowy materiał dla filmowców, którzy nie mają własnych pomysłów.

Dla fanów komiksów filmy tego typu to dramat.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221406
Dokładnie tak
Btw
To nie jest Joker, tylko co najwyżej jakaś jego pokręcona karykatura przedstawiona "w krzywym zwierciadle" dla mnie to profanacja , co nie oznacza że film nie może być dobry ale ta postać z Jokerem nie ma nic wspolnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Dla mnie postaci komiksowe to często pewne symbole i alegorie. Tak samo jak z postaciami biblijnymi. Wałkowanie ich w dosłowny sposób to okrutny brak kreatywności
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche smieszne jak sie czepiacie ze Hardy nie pasuje na Venoma, jest jednak troche nabity
A nie czepiacie się tego jak ta postać ogólnie została zyebana xD
fizycznosc aktora to najmniejszy problem akurat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Ooo - polać Panu. Zgadzam się totalnie. Hardy robił co mógł, ale ta postać jest napisana chvjowo.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium