SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Grubasa pobił, łał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388


wp****** także dostawał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
kvrwa mać czasem tak mam że coś chcę doczytać na Wikipedii i człowieka poniesie i od hasła do hasła od hasła do hasła
i w sumie to prawie dwie godziny

ale do brzegu
jednak jest coś takiego na świecie jak grupa trzymająca władzę elita szlachta światowa ona oczywiście jest tam podzielona w różnych kręgach kulturowych i cywilizacyjnych

czytając życiorysy kilku prezydentów i wiceprezydentów w Stanach jakieś tam sekretarzy itd. zwróciłem uwagę że bardzo wielu z nich kształciło się w lidze bluszczowej przypadek ? najbardziej elitarnej w Stanach i na świecie również

takie szkoły spełniają kilka funkcji nie tylko edukacyjną niektórzy idą tam zrobić ichni jakieś licencjat z ich politologii czy stosunków międzynarodowych ale idą tam też żeby poznać ludzi nawiązać kontakty wejść w życie tej społeczności

no że to kosztuje to nie trzeba mówić ... jak to w szkole prywatnej , wiele jest na świecie różnych takich no "klik" powiedzmy
ludzie skazani na sukces którzy sukces i bogactwo dziedziczą


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 12/30/2022 11:45:23 PM
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
I wszyscy panie prosiaczku są jakoś tam"związani " z "żymianami" jakiś kvrwa przypadek



"They say Israel means america "




Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-12-30 23:59:19

Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-12-30 23:59:50
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Co do Żydów to, że mają oni wtyki to tu to tam w sumie nie jest nowe, wystarczy spojrzeć https://www.dailymotion.com/video/x6ec9xh

Dziwnie się złożyło, że USA robi rozpierdziel na całym Bliskim Wschodzie akurat od czasu gdy powstało tam państwo Izrael, które było od samego początku nieźle dotowane i dozbrajane przez USA.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-12-31 00:06:03
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No a jakoś w najbardziej "fundamentalistycznych " krajach (Kuwejt ,arabia ,zea )rozpierduchy nie robili (kolejny przypadek )
Btw Pan Hitler i pan Hussein mieli wiele racji
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Btw Kaddafi w Polsce , trafiłem przez przypadek tak dla ciekawostki



Jakie to dziś "niesamowite"


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-12-31 00:24:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
czasem tego nie czytajcie bo to są brednie jak chooj , ale skoro już napisałem to szkoda było mi wykasować no chyba że ktoś naprawdę wybitnie nie ma czego robić

jestem ambitny i pracowity pięknie zdałem maturę w wakacje pracowałem i pieniądze odłożyłem , zrobiłem sobie angielski na B2 i na C w trakcie studiów będę atakował ...

ze względu na skromną sytuację materialną rodzinę "polska klasa średnia" wybrałem studia zaoczne bo trzeba pracować a żeby nie tracić czasu na dojazdy będzie to filia Tomaszów Mazowiecki ... Administracja (rzetelny kierunek) oczywiście później już z dyplomem gdy rozpocznę karierę zawodową uzupełnię wykształcenie minimum na magistra , będę kimś !
kto wie może nawet doktorem albo ministrem może wojewodą

tak sobie myślał młody Grdylesiuk
później też o tym myślał np. jadąc autobusem do fabryki z duszą na ramieniu wszak przedmieścia Paryża to niebezpieczne miejsce dla polskiego imigranta zarobkowego w tym rejonie niewielu białych i rzucają się w oczy ale cóż trzeba jeść a z polskim dyplomem który zrobił ... oczy zaszły łzami
...
ale jest twardy wytrzyma , wytrzyma i odłoży na kurs (pomocnik kierownika) kiedy podniesie kwalifikacje przeniosą go ... no tak obiecali i nie będzie już nocnej zmiany
z zamyślenia wyrwało go trzepnięcie w tył głowy i dziwny bełkot mieszanka francuskiego i móżyńskiego wypowiadana przez mocno opalonego młodzieńca jednak wiedział co oznaczają słowa "wypyerdalaj ja tu będę siedział" ale spokojnie jeszcze tylko 16 przystanków ...

tymczasem młody Bradley Siliwerman
miał również wielki kłopot jednak dość powszechny wśród absolwentów Dartmouth College ... którą ofertę pracy wybrać administracja publiczna czy sektor prywatny i ta Europa , Europa też kusi ...
no trudna rada ale i na to znajdzie się sposób w końcu młody Bradley jest łebski postanowił zasięgnąć rady kolegów z uczelni w tym celu zorganizował w zimowym domu rodziców małe przyjęcie

drogi naszych bohaterów przetną się istotnie ponieważ Bradley wybrał jednak Europę a dokładnie Francję (gdzie został "konsultantem do spraw łączności amerykańsko-francuskiej" no taka agenda rządowa zarobki skromne bo co to jest 190 000 dolarów USA dla młodego człowieka który również ma swoje potrzeby) tymczasem młody Grdylesiuk biegł do autobusu by nie spóźnić się na swoją zmianę i wlazło pod samochód bieżący Bradleya , wielki nietakt ze strony naszego rodaka jednak jeszcze większym nietaktem było to że odezwał się po polsku tego było już za wiele rozzłościło to bradleya i do granic tyle się nasłuchał w domu o polskich obozach a i tu tym łobuzom było mało i próbują pokrzyżować jego plany przez takiego łotra można spóźnić się na spotkanie biznesowe ... drogi naszych bohaterów skrzyżowały się jeszcze raz chociaż już nie bezpośrednio , Bradley był człowiekiem honorowym więc nie mógł przeboleć takiego afrontu ze strony młodego Grdylesiuka , dowiedział się gdzie ów pracuje i postarał się by taki człowiek więcej już innym szkodzić nie mógł a najlepiej wrócił do siebie że zamiary swoje przeprowadził szybko i celnie pisać już nie trzeba ... rzeczy to oczywista
3

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
" Siliwerman"

To" nazwisko " to klucz calej do zagadki
Panie prosiaczku


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-12-31 00:48:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
bane158
" Siliwerman"

To" nazwisko " to klucz calej do zagadki
Panie prosiaczku



Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-12-31 00:48:09


no może tak być
ale jakby co to ja nic nie wiem
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium