SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
pilek
Mam gówniany nawyk zadawania się z ludźmi, którzy są chxjowi. Na dodatek mnie nie lubią.

Staram się sprawić, żeby mnie lubili, co by podbić sobie ego i kuźwa nic to nie daje, bo oni myślą, że są zaj**iści przez to. Mega dziwne zachowanie.


ok.......h**owy nawyk, dlaczego starasz sie o to by cie lubili,skoro są ch**owi ,z czego to wynika??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pewnie z narcyzmu, oni MUSZĄ mnie polubić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Kto wie Pilek, psychika ludzka potrafi czasem niezłe rzeczy odpyerdolić. Dużo rzeczy siedzi w podświadomości. Ja czasami na siłę stawiam sobie wysoko poprzeczkę bez sensu (ważne żeby stawiać sobie cele, ale takie któe przynoszą zysk, korzyść, a nie tylko po to bym był lepszy od innych i wtedy marnuję czas) lub źle intepretuje ludzkie zachowania. Mam takiego ziomka, jest ok, tam nieraz z nim jadę po treningu, ale cholernie mi przypomina takiego jednego gościa z dawnych lat i przez to mnie wkvrwia. Gość teoretycznie jest spoko, pomocny itd., ale to jego pyerdolenie mnie strasznie wkvrwia, ale nigdy mi nie dał powodu, żeby mu przypyerdolić, bo nigdy nie był jakoś wrogi wobec mnie itd.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-15 01:37:12

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
Pewnie z narcyzmu, oni MUSZĄ mnie polubić.

A ja wręcz uciekam od " ludzi " z którymi nie mam tzw "chemii " ,niech mnie kvrwa nie lubią, pyerdole to





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2021-05-15 01:39:20
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No ja też nie lubię tkwić w czymś, co mnie denerwuje. Jeśli chodzi o kontakty to lepsze jest albo zerwanie kontaktu albo wyjaśnienie kogoś, a nie ciągnięcie jakichś niewyklarowanych sytuacji. Tak samo nie dałbym rady chyba wytrwać w robocie zbyt długo, gdyby była kiepska atmosfera. Ja już mogę zarabiać mniej, a być w robocie, którą jako tako toleruję.

Ja szczerze powiedziawszy to trochę się zastanawiam jak ludzie wytrzymają czasem w jakimś toksycznym syfie tyle czasu będąc dorosłym (jeszcze jako dziecko nie ma się takiej swobody wyboru). Typu chłop napier*ala babę, a ona tkwi w takim związku latami albo jakiś gościu jest przez laskę wyzywany od najgorszych i męczy go baba psychicznie (załóżmy, że nie są małżeństwem i nie mają dzieci). Ludzie chyba za bardzo boją się zmian i wolą siedzieć w govnie, które znają.



Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-15 01:59:26

Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2021-05-15 02:11:20
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ABBA
gra
i
robotajem
charaszno

Edit.

Cieślak yebnoł Moskala w 1 rundzie !
Urrra !


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/15/2021 10:53:30 AM

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Spanjale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Update: 190cm, pas 80, Biedra 90, klata 110, waga 84. Zdjęcie wrzucę jak się z niego śmiać przestanę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Urosłeś widzę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ja już w stolycy
jaja ogolone i umyte
pachy i nogi umyte
halls do mordy i jazda
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium