SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Miałem kontakt z Dremorem i przestał przez przypały na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Przypały? Chodzi o jakieś jego problemy z administracją forum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Gdy masz 56 lat i nosisz kowbojski kapelusz, a ktoś Ci go strąci, możesz go po prostu podnieść. Ale jeśli jesteś Donem Frye to możesz chamowi jeszcze zayebać w ryj


2

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie wiadomo za co dostal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Sepko
Przypały? Chodzi o jakieś jego problemy z administracją forum?


Przypały między nami tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Przecież on przestał dyskusje o parytetach gdzie dostał X badań z którymi miał się zapoznać i po tym uciekł
Teraz czeka aż się smród obsraney zbroi ulotni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nawet tego nie pamiętam, ale z tego co , nim gadałem to nie tylko to.

On dał nogę po kłótni ze mną , Agsresem i Tobą. Stanął po Twojej stronie, a Ty tego nie doceniles xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
ha ha ha ha
a nie mówiłem wtedy że to nie są żarty , a przynajmniej nie tylko , coś za bardzo Agares przycisnął , miałem wrażenie że prawie na poważnie ...
no szkoda , ale Dremor był trochę taki "ą"/"ę" Agares go wyczuł i uderzył w miętkę
i zabolało
a i reszta rzuciła się jak wilcza wataha

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Sepko
Tak wywowałeś tego Dremora, Prosiak, ale swój chłop był, bardzo lubiłem czytać jego wypowiedzi czy to na temat treningu, diety, czy światopoglądowe. Ciekawe, czemu przestał się udzielać...


ano był ok
ale "ą" "ę" też trochę był
ale był łebski chłopak
ja osobiście nawet go lubiłem jednak on uważał mnie za idiotę (no nie bez racji zresztą)

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ale tam nie było kłótni tylko kazdy się wyzywał z każdym od śmieci i beciaków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium