SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4628902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja Wam powiem, że zrobiłem zayebista redukcje, bo gabarytowo bez większych zmian, każdy mówi że urosłem raczej niż spadłem. Ale smalcu spalone w chvj, kable na najszerszym pleców nawet, skosy się pojawiły, tylko ten dół brzucha mogłobym jeszcze dociąć, ale to na następnej redu, bo teraz trzeba masować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dla mnie żadna praca nie ma szczególnego prestiżu, niech sobie każdy robi gdzie chce jeśli go to jara
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shooto
Ja Wam powiem, że zrobiłem zayebista redukcje, bo gabarytowo bez większych zmian, każdy mówi że urosłem raczej niż spadłem. Ale smalcu spalone w chvj, kable na najszerszym pleców nawet, skosy się pojawiły, tylko ten dół brzucha mogłobym jeszcze dociąć, ale to na następnej redu, bo teraz trzeba masować


Takie redukcje to złoto jeśli chodzi o dokarmianie ego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mam kumpla, który j**ie w urzędzie kombatanta jako koleś od przenoszenia papierów z miejsca na miejsce i łacha drze z ludzi, którzy j**ią w korpo i call center, bo on by się tam marnował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pilek

Jaki prestiż ma dla Was praca w urzędzie? Mówimy o szeregowym pracowniku 2000zł na rękę


żaden
( podzielam zdanie zabstyla )

no chyba że są same widoki na awanse taki pełny urzędas to praktycznie jest nie zwalniany kokosów z tego nie ma ale spokój do końca życia a to też ma swoją cenę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
zabstyl
shooto
Ja Wam powiem, że zrobiłem zayebista redukcje, bo gabarytowo bez większych zmian, każdy mówi że urosłem raczej niż spadłem. Ale smalcu spalone w chvj, kable na najszerszym pleców nawet, skosy się pojawiły, tylko ten dół brzucha mogłobym jeszcze dociąć, ale to na następnej redu, bo teraz trzeba masować


Takie redukcje to złoto jeśli chodzi o dokarmianie ego


To prawda.
Redukujesz, ale w oczach rośniesz, tak trzeba żyć.
W sumie to bardziej taki rekomp wyszedł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No prawda... Dzisiaj mam faze na hejtowanie, temu wyciągam tych ludzi tutaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Ja się zgadzam z powyższymi, praca jak praca. Prestiż to może być jak jesteś szefem wszystkich szefów i kosisz myliony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
No też mi się wydaje, że to są rozkminy maluczkich i musiałem się podzielić zdziwieniem, że mój kumpel jest poj**em i wali takie posrane rzeczy jak to, że jego robota ma prestiż, lol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo ma kompleksy i próbuje to sobie odbić cisnąc po innych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium