SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
dobranoc
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dobranoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Szwedki bardzo ładne panie grind ... ale jak na dzisiejszą Szwecję nie zachowują standardów za mało "zróżnicowane"
a to dzisiaj grzech jeden z największych


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 10/28/2022 5:50:08 AM
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
A wy co robicie w wolnym czasie teraz na ogół. Jakie macie hobby na dzień dzisiejszy? Kurde nie chce mi się oglądać filmów/seriali/grać w gry skoro mogę zrobić coś co da mi korzyść/kasę w przyszłości itd., ale z drugiej strony jakaś rozrywka jest rozluźniająca i chyba potrzebna od czasu do czasu.


jak jestem trzeźwy a to już całe szczęście coraz częściej się zdarza to wraca stare ... czyli nos w książki , ale ostatnimi czasy raczej mam mało wolnego jak tam się trafi godzina czy dwie to wolę se poleżeć wyspać się porządnie w sumie jak się codziennie o 5:00 wstaję to godzinka drzemki jak się trafi to jest złoto czyste
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
I dzień dobry Polacy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Proszę mnie nie wyzywać

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
QhuTaz
Szwedki bardzo ładne panie grind ... ale jak na dzisiejszą Szwecję nie zachowują standardów za mało "zróżnicowane"
a to dzisiaj grzech jeden z największych



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 10/28/2022 5:50:08 AM


No się chłopakom i mnie również wzdychalo ostro
Zwłaszcza że w tamtych czasach metalowy to ogry były raczej i jak ładna chciałeś to trzeba było nie metalowe. Ewentualnie jakąś od polskiego rocka. A tu takie szwedki

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
a po co wam uroda bab potrzebna jak i tak konia walita przed komputerem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja nie. Jak wale to pod prysznicem albo w łóżku przed spaniem.
Obrazki mam w głowie jakie chce bo wyobraźnia dobra, na ch** mi komp albo telefon

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Będę później, Nigeria się budzi i domaga atencji

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium