SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4636247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
U mnie to, że jak jestem w grupie ludzi głupszych od siebie to i tak mam poczucie, że myszę im udowodnić swoją wartość co w praktyce wygląda odwrotnie co celu zamierzonego.

Generalnie to nie wiem czy jestem rasistą, uważam białych za lepszych po prostu, nie nienawidzę czarnych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jacob2904
Zmiana nie jest łatwa panowie.

Ja teraz używam terapii schematów, której się używa, jeśli poznawczo-behawioralna nie dała oczekiwanych rezultatów. Widzę, pewne rzeczy zakorzenione z dzieciństwa. Jak np. ostatnio gdy popełnię jakiś błąd w robocie lub nawet jakieś drobne zwrócenie uwagi od szefowej to się stresuje, poczucie wartości spada, rozczarowanie, pojawia się złość i się przejmuje jak zareaguje, co se pomyśli.

No, ale ja tak we wcześniejszych doświadczeniach miałem. Typu podstawówka, gdy z matmy dostałem 4+, zamiast 5 i od razu matka truła dvpe, dlaczego nie 5, a przecież z matmy to nawet przez drobną pomyłkę, niedopatrzenie można dostać mniej.

Skoro zaczęliście mówić o swoim życiu. Jaka część was się nie podoba Zabstyl, Prosiak i Pilek. Co chcielibyście zmienić w waszym myśleniu, w waszych przekonaniach, w waszym reagowaniu? Co stanowi u was problem.

U mnie podobnie to wygląda. Uogólnie, ale uważam, że to bardzo powszechne w "polskim wychowaniu". Rodzice nie zwracają na takie rzeczy uwagi, a w ten sposób kształtują psychikę dziecka. A później powiedzą "no on taki jest, taki się urodził" co jest pyerdoleniem. Oczywiście pomijam jakieś tam podatności na dany typ charakteru.

Walczę z tym, bo to w chvj ograniczające, bo nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. A na dodatek rzadko kiedy z pomyłki wychodzi jakaś wielka afera, a ludzie nawet o tym nie pamiętają, podczas gdy Ty rozmyślasz co sobie musieli pomyśleć
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a więc tak panie Agares

więcej dyscypliny i systematyczności mniej słomianego zapału

więcej zdecydowania w wyborach życiowych trzeba wybrać jedną dwie rzeczy i ogarnąć je na tip top

no to to bym chciał zmienić i staram się zmieniać z takich realnych rzeczy

a jeszcze wyrobić sobie umiejętność planowania w dłuższej perspektywie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Jak tam Prosiak twoje treningi i odchudzanie idą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a po 22 napiszę jak do domu dojadę z roboty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Kuhwa zastanawiałem się nad bombą, ale pojawił mi się pomysł doyebania formy kozackiej naturalnie i chyba przy tym zostanę na ten moment. Bomba może poczekać, a naturalem już nigdy nie będę jak wejdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
a ile chcesz mieć kg i jaki bf?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Idealnie byłoby z 90kg i bf ~12%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
12%? Nie wincy? Ile masz wzrostu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
No tak z 10-12 procent trzymać cały rok i ewentualnie mocniej docinać na lato i byłoby git
180 mam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium