SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645494

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
10% to dużo, w wieku 66 lat będziesz miał 60 bilogicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Z kasą to jest tak, że im mniej się ma tym mniej można potem wyciągnąć. Inwestując każdy grosz w złoto potem można więcej wyciągnąć, a wydając i inwestując mniej no mniej się wyciągnie. Typu z 10 tysięcy wyciągnie się załóżmy 60 tysięcy, a ze 100 tysięcy 600 tysięcy, no ale trzeba sobie wtedy wielu rzeczy odmówić.

No zawsze to trochę. No, ale ostatecznym celem powinna być wieczna młodość, ale jest to trudne.

Teraz znalazłem, że ludzki organizm składa się z około 34 biliona komórek i w każdej takiej komórce (prawie) zachodzi starzenie komórkowe polegające na skracaniu się telomerów i powstawaniu losowych mutacji w DNA jądrowym, ale też tym mitochondrialnym. Jak temu zapobiec? Musiałoby być jakieś uniwersalne rozwiązanie pomagające przeciwdziałaniu mutacji i coś co zwiększyłoby aktywność telomerazy. Tylko jak to zrobić dla bilionów komórek.

Niektórzy upatrują szans w transplantologii, sztucznych organach czy nawet transferowi umysłu do maszyny, ale czy będzie wtedy to samo?
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
pilek
najs... długo posiedział?


wszystkiego prawie dyche

pilek
Młodości nie kupisz, a na starość pieniądze nie bardzo potrzebne


oj potrzebne potrzebne
jeszcze jak potrzebne ... żebyś miał na chleb coś do chleba i pastylki
I kawałek dachu nad głową
bo to różnie może być

pilek
No to prawda, ale na emeryturze nie ma już czym się cieszyć, a teraz młodzi jeteśmy.


jak masz $$$ to znajdziesz sobie jakieś "fajne zajęcie" ... wiadomo że na starość to nie to samo jak masz 20/30/40 lat
ale lepiej tak jak siedzisz na ławce i liczyć gołębie

#
a co do ZUS'u lepiej temat zamilczeć
Przecież to jest piramida finansowa
"w imieniu prawa" i yebnie i to z hukiem



Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 5/12/2021 9:06:01 AM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
dzień dobrerk kuhwa!!!! zapiehdalać!!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ale mnie dziś scynglowali śmiecie w robocie, dostało sie po słownej petardzie tu i ówdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Czyli znowu rozrabiają

No i znów w tej Polsce.

Powiem wam, że ci co się dobrze uczyli u mnie w szkole nie osiągnęli sukcesu, co więcej w ogóle chyba jeszcze nikt nie osiągnął sukcesu, ale może sukces przyjdzie z czasem.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Mnie stare baby wkurawiają, które proszę ja Was rozumicie myślą, że mogą wszystko, dobrze Żaba powiedział tamtyj w robocie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Stare baby i dziadki znane są z tego, że uwielbiają się wpyerdalać w kolejkę, ale to pewnie jeszcze nawwyk z komunizmu. Jak autobusem czasem jechałem i ci z biletami według zasady wchodzili pierwsi, to nieraz się zdarzyło, że stare babki się wpychały i wykłócały z kierowcą.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Najbardziej wkurawiają młodziaki, które są cipami i to przyklepują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
mnie moja babka wkurvvia co ja stary do chaty wzial na stare lata, yebana atencjuszka i wampierz energetyczny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium