SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4643831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Krwawil z ucha. Dobrze w sumie, że rzucili ręcznik, bo t błędnik szalał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 9074 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45023
Fury zrzucił z tronu Kliczka, a teraz uczynił to z Wilderem. Prawdziwy Król.
Cieszę się, ze tak to się zakończyło i liczę na pojedynek z AJ.

Ku waszej pamięci, Żołnierze Wyklęci!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
No dobrze, ze rzucili, bo potem mamy walki jak JDS vs Cain 3, gdzie zawodnik nie pamięta, co sie działo w trakcie walki. Na pewno by jeszcze Wilder zebrał, bo po jego pracy na nogach widac bylo problemy z równowaga.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Possible Moderator
Ekspert
Szacuny 1968 Napisanych postów 19829 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 731759
Pewnie zrobią unifikację i Fury wszystko zgarnie, a wtedy marzenia o tytule dla Adama Kownackiego odlecą do innej galaktyki. Jak jeszcze z Wilderem czy z Joshua mogę sobie wyobrazić szansę Adama, to z Furym bardzo ciężko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ktoś miał nadzieje na pas dla Kownackiego? Dla mnie jakby on w ogóle doczłapał do walki o pas to już by było coś niesamowitego.

Śnił mi się sex z piękną rudowłosą kobietom, która miała koronkową bieliznę.





Zmieniony przez - pilek w dniu 2020-02-23 17:25:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja w autobusie widziałem jedna z czerwonymi farbowanymi wlosami, ale byla z jakims kolesiem. Miała tatuaz i kolczyki nie tylko w uszach, ale mimo to była interesująca. Zawsze mnie zastanawiało czy posiadanie siostry ma wpływ na relację z kobietami.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ch**owe, moja siostra mnie cisnęła, że jestme brzydki i obleśny. Śmiała się ze mnie przy każdej okazji, żęby mi doj**ać i potem miałem przeez jakiś czas problemy. Jak mnie dupy podrywały to nie wiedzialem, że się uśmiechają, bo im się podobam. Myślałem, że się ze mnie śmiejo, temu nie ruchałem tak często jakbym mógł.

Siostra stasza o 3 lata i była patologicznie wyrachowana, może, dlatego tak się zachowywała.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Dremorze~!!@!! Wracaj tutaj!!! Mam Ci coś do powiedzenie odnośnie wczoraj! Będzie wojna! Musimy to rozstrzygnąć jak mężczyźni! Będziemy sobie robić wyrzuty i rozpamiętywać stare rzeczy. Dawaj!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Chyba nikt się nie spodziewał takiej deklasacji w rewanżu Fury - Wilder. Myślałem że Wilder z pary razy zagrozi Tysonowi a ten go zamęczał klinczem i obijał jak chciał

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Biali>czarni w boksie hue hue hue
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium