SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645252

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
tak z PSL, nie wiem czemu napisalem sld
wybór zawsze jest, nie ma czegoś takiego jak brak wyboru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W sensie chyba było tak że albo miał szansę wejść do sejmu z psl-em, albo z nikim, taki miał wybór. Poza tym Kosiniak (największy pajac w polskiej polityce tak przy okazji) cały czas sprawiał wrażenie że rzeczywiście wspiera i popiera Kukiza

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
QhuTaz
albo mają jaką teczkę na niego i będzie tańcował jak pajac na gumce , ale to już chyba przekombinowana teoria
najprawdopodobniej tak jak żaba mówi zhandlował się

ponoć prawda leży pod kamieniem ... tylko nikt nie wie pod którym



Korwin też jest na smyczy pisu? Bo kiedyś pisał że wszedłby w koalicję z pisem po to żeby blokować ich szkodliwe ustawy a popierać te które są dobre? No właśnie pisaŁ bo usunęli mu konto na FB bo wulgarnie skrytykował marsz kobiet. Czyli o zgrozo, postąpił podobnie jak pisowcy

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar
W sensie chyba było tak że albo miał szansę wejść do sejmu z psl-em, albo z nikim, taki miał wybór. Poza tym Kosiniak (największy pajac w polskiej polityce tak przy okazji) cały czas sprawiał wrażenie że rzeczywiście wspiera i popiera Kukiza


*jakby nie wszedł z nikim to by w ogóle wtedy nie wszedł

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Puar
Wy tak na serio czy tylko udajecie? W sensie twierdzicie że tvn to wolne media?


Puar kolego nie ma czegoś takiego jak "wolne media" każde media mają jakiegoś właściciela (nawet te państwowe)
media to przedsiębiorstwa do zarządzania emocjami w celu podniesienia słupków oglądalności co przekłada się na zrealizowanie konkretnych interesów najczęściej zarabianie forsy w przypadku mediów publicznych które finansowane są z budżetu tym interesem może być sterowanie nastrojami społecznymi

tu po prostu chodzi o to żeby ugrzmocić interesik polityczny ... telewizje takie jak TVN mają dwa zadania albo zarabiać pieniądze albo wpływać na społeczeństwo warunkować je a sprawami kierują ludzie cienia ... czyli ci bogaci o których my nie wiemy bo nie pchają się na pierwsze strony gazet jak jacyś celebryci ale to oni są podogadywani z politykami tak to po prostu jest co do tego chyba się zgadzamy

I nie chodzi tu Olek z TVN bo to bzdura kapitał spoza europejskiego obszaru gospodarczego na co to za problem otworzyć firmę krzak dla amerykańskich biznesmenów spółkę córkę i załatwić wszystko formalnie żeby było cacy nie takie wajchy się robiło nie takie się będzie robić

chodzi o to że Kukiz sprzedał się Kaczorowi za doraźny interesik polityczny a Kaczor uderza w TVN bo TVN nie jest przychylna Kaczorowi na wolne media to wszyscy srają

po prostu PiS walczy jeszcze o trzecią kadencję ...

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Puar zawsze możesz pisać nie o babach i też chętnie popiszemy. wpadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No dobrze napisałeś, zadanie TVN to zarabiać pieniądze i wpływać na społeczeństwo. Tylko to jest pół biedy. Żeby to tylko była zwykła przeciwwaga dla poglądów pisu tak że to i to sobie koegzystuje wokół siebie - problem w tym że mocodawcy tvn-u/im podobni, nie są już tak tolerancyjni dla osób o innych poglądach tam gdzie to oni mają władzę. I oni tam cenzurują, dlatego mnie to śmieszy.

Ty widzisz Kukiza który się sprzedał, ja widzę Kukiza który kolejny raz musiał wybierać między mniejszym a większym złem (czyli stara batalia pis vs po)

Kukiz może dzień w dzień narzekać na pis i nikt tego nie widzi, a raz na jakiś czas się z nimi w czymś zgodzi i już jest afera. Z konfederacją jest podobnie, tylko że tam jest zdecydowanie mniej osób które myślą że lewica/po to synonim buntu i walki o uczciwość, bo zrobili większe rozeznanie co do tego co dzieje się na świecie...


Zmieniony przez - Puar w dniu 2021-08-12 16:36:28
2

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nic nie musiał, mógł sie powstrzymać od głosowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Muszę teraz iść

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
gdzie idziesz
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium