SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4654132

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sambo jest rzadkie jak góvno. Też wykastrowane przez przepisy, plus w Polsce bardzo mało zawodów w tej dyscyplinie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od kiedy nie piję mam jeden problem ... muzyka gorzej wchodzi
no może nie "gorzej" ale inaczej
kiedyś dżwięki miały kolory ,kształty ,smaki ... były realne ... dotykalne
a ja potrafiłem się tak odłączyć ze świata że duchem sobie między nim hasałem ... całymi godzinami

no szkoda szkoda
ciekawe jak sprawa ma się z ziołem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jakiej muzyki sluchasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
@SzK
Zapasy, w szczególności styl wolny, to też bardzo ciekawa alternatywa.
Moim zdaniem w Twoim przypadku są one lepszą opcją niż bjj ze względu na większy nacisk związany z aspektami fizycznymi


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2018-12-20 12:54:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no, zapasy rulez!
dużo lepsze są od bjj

tyle, że bjjowcy się fochają jak się ich podnosi i rzuca
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A zapaśnicy nie wiedzą co z sobą zrobić jak się znajdą na plecach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Pudzian lubi podnosić i rzucac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
zabstyl
A zapaśnicy nie wiedzą co z sobą zrobić jak się znajdą na plecach


Dlatego najlepiej znać to i to. Ruscy wiedzieli co dobre i połączyli w sambo uderzenia, zapasy i judo. A judo w tamtych czasach miało rozbudowany parter (i walkę z pleców) podobny do bjj

Tylko właśnie problem z sambo jest taki, że sportowa wersja jest okrojona (brak uderzeń i duszeń) a combat sambo to nie wiem czy w Polsce można znaleźć ich dobrą sekcję. Najlepiej chyba iść na mma gdzie mają dobre zapasy np Ankos


Zmieniony przez - Puar w dniu 2018-12-20 15:42:47

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
zapaśnicy doskonale sobie radzą z pleców
lecz nie zawsze tak jakby to oczekiwali bjjowcy

zamiast wyciagać balachy można kopać piętami, całymi stopami etc
ale to jest fe, anty-bjj

tak na prawdę obrona z pleców nie ogranicza się tylko do BJJ
ale
to jest najbardziej rozpropagowane i dobrze i nie dobrze zarazem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 111617
Pamiętam jak kiedyś widziałem walkę gościa z BJJ z zapaśnikiem. Ten z bjj kładł się na plecach zapraszając przeciwnika do parteru, a zapaśnik patrzył na niego jak na idiotę.

Ale wiecie, ja bym chciał startować. Przynajmniej na poziomie lokalnym albo chociaż na ogólnopolskim. W zapasach jest tu problem taki, że dla osoby w wieku 20 lat ciężko znaleźć sekcję nastawioną na starty. Najlepiej by mi pewnie poszło w MMA, patrząc na doświadczenie w karate, kicku i boksie, ale chciałbym spróbować coś czysto chwytanego. Koniec końców ostatnio dostałem od znajomego propozycję gry w futbolu w kingsach krakowskich. Spróbować zawsze można, a nuż mi się spodoba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium