SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4657814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 1049 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 169829
Grunia
Nie widzę w tym nic dobrego. Chłop jest j**anym masochistą, on jest chory jak nie jadą po nim z góry na dół, jak nie ma o nim w mediach, jak nie ma żadnej afery. On to lubi, on tego pragnie jak bezdomny jedzenia.


Cieszy mnie Grunia, że tak ładnie wyrzucasz z siebie emocje. Tak podobno trzeba a nie trzymać w sobie. Potem eksplodujesz albo zje Cię od środka.

Natomiast to co prezentujesz to 100% emocji a zero argumentów rzeczowych.

Każda miesięcznica smoleńska kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych, ochrona Jarka to już 1 mln rocznie, za to wszystko płacisz Ty w podatkach. Możesz Jarka nie lubić, ale przyznać musisz, że ustawił się cwaniak.

To jest właśnie zonk wojny PO-PIS. Wojna na emocjach. Zamachy, religia, i podobne. Atmosfera się liczy. A gdzie debata o gospodarce i podatkach? Ostatnie lata zero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
Platforma



Zmieniony przez - Puar w dniu 2017-03-17 19:47:50


O k***a! Slyszales o tym Puar?

http://mmaimports.com/2017/03/mvps-father-in-trial-for-22-sex-crimes-including-rape-of-minors-as-young-as-11/ 

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Widziałem. Ciekawe czy to prawda

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Tez jestem ciekaw bo biore te stronki z przymrozeniem oka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Znaczy się te info raczej prawdziwe bo i na bloodyelbow widziałem, pytanie czy te babki mówią prawdę

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Weźże nie słuchaj tych wcześniej Dremor o nie zrobieniu tematu. Jak najbardziej jestem za i bym popisał, zwłaszcza w tematach naukowych (głównie bio-). Co do KORWIN to niestety przydałby się im dobry PRowiec. Co do PiSu to rzeczywiście, za Zyty Gilowskiej był spoko, ale za Morawieckiego masakra, jedyny + to nie przyjmowanie muslimów, ale gospodarka leży i kwiczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281


"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w polityce nie liczą się programy tylko emocje , emocje negatywne oczywiście ... najłatwiej je rozbudzić grając na "my" i "oni" i na "winowajców" czyli ... divide et impera
dziś dzięki szybkiemu obiegowi informacji jej przetwarzanie jest dla człowieka trudne , a dla prostego człowieka niemal niemożliwe zatem manipulacja jest banalnie prosta , a "społeczeństwo" jeszcze ułatwia władzy zadanie skoro kilkadziesiąt procent rodaków nie skalało się przeczytaniem żadnej książki w ciągu roku a są i tacy i to spora grupa która nie zaryzykowała tej sztuki NIGDY !
jak zatem miała by przebiegać merytoryczna debata publiczna o "programach" czy o gospodarce ?

( dane - stan czytelnictwa w Polsce 2015 Biblioteka Narodowa )



Zmieniony przez - BlacCat w dniu 2017-03-18 01:21:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 495 Napisanych postów 3983 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 51950
Siema Wszystkim :) to kiedy ten nowy temat bedzie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium