SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4601636

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3428 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93087
Dremor taki trochę niepotrzebny pojazd w sumie z dvpy, bo cię pilek nie atakuje ani nic i trochę gimboateizmem zaleciało (brak jakichś argumentów czy coś). Zwłaszcza, że z tego co pisałeś kilka lat temu jesteś agnostykiem (niemożliwość dowiedzenia się, czy Bóg lub bogowie istnieją, czy też nie).

No w sumie chyba dobrze Zabstyl, ale ja mam w dvpie jakie mam iq, nawet jakbym miał 90 to i tak bym robił swoje.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie potrzeba argumentów, nie udowadnia się nie istnienia czegoś, można dowodzić istnienia, a na to też dowodów nie ma

Zresztą serio nikt z was nie wyczuł, że on celowo w taki sposób napisał żeby sprowokować? XD
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Wyczuł, ale i tak to zajeżdża gimbo-zj**em, a jak mu się tak odpisuje to na jakiś czas jest spokój druga sprawa, że to są takie sukowate kuksańce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3428 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93087
Jeśli chodzi o Wszechświat wciąż dużo nie wiemy, choćby jaki będzie koniec. Są pewne ciekawe rzeczy np. co do istnienia duszy to Penrose (znany choćby ze współpracy z Hawkingiem) opracował na to teorię. https://mlodytechnik.pl/technika/29374-mechanika-kwantowa-a-niesmiertelnosc-duszy
Po prostu myślę, że o pewnych rzeczach wciąż nie wiemy wystarczająco, więc po co govnoburza. Jak pytałem o koniec Wszechświata, co może też po części mówić o jego początku (teoria Wielkiego Odbicia) to była cisza, a można było wtedy rzeczowo porozmawiać.

Dobra ja spyerdalam, bo znów się zrobi govnoburza na 10 stron.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2020-08-13 19:09:12

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dzień dobry, bladym świtem.wstalem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
O piątej


Ale wieczorem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
joł joł joł joł siemanerko
grind jak tam samopoczucie z "samego rana" ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
h**owe jak z wieczora

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wszystko nap*****la, humor póki co nienajgorzej

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i niech się robi g****burza ! przecież od tego jest spam !

tylko bez wulgarnych ataków ad personam
( a jeśli już to z klasą ... for example nie "Ty ch**u" tylko "Pan jesteś ch*j czcigodny kolego" )

a całkiem już poważnie te "góffnoburze" spamowe tak naprawdę są ciekawymi dyskusjami
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

Wiecej