SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644735

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ja tam wolę jak wymyślają ładna naukowa nazwę a nie ABCD

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Grind jako że jesteś, to mam takie pytanko , jak już wam pisałem przymierzam się do kupna psiaka na wiosnę i chyba będzie to owczarek Kaukaski albo Środkowoazjatycki , albo Moskiewski Strózojący( te rasy są dość popularne w Polsce ) , Kaukaza miałem ale to był chłopak i trochę był "problemowy " czasem ciężko mi go było opanować(zawsze miałem psy chłopaki ) robił dziury w ogrodzeniu i był trochę niesforny, a ty miałeś dziewczynkę i stąd moje pytanie, jak to jest z dziewczynkami ? czy to prawda że one są zwyczajnie grzeczniejsze , opiekuńcze i bardziej przywiązane do domu? , chociaż wiem że dziewczyny także potrafią być bardzo "ostre " w stosunku do obcych i zastanawiam się czy nie wziąć może dziewczyny ?
Także wydaje mi się że dziewczyna trochę lepiej się" dogada" z innymi zwierzętami
Btw tak sobie patrzę na YT różne hodowle i Alabaje mi się także cholernie podobają , duże ,muskularne , zwinne i są urodzonymi stróżami



Btw a to jest Moscow Watchdog

Podobny do Bernardyna ale to jest Mix Kaukaza z Bernardynem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Genialna maszyma z przeszlosci

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175


"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bane ja ogolnie nie wiem. Ona byla bardzo algodna, potulna, zero agresji, ale poza plcia rowniez kwestia adopcji moze grac role, bo ponoc psy adoptowane tez sa grzeczniejsze i bardziej przwiazane
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Doagadywala sie za kazdym psem ktor nie byl dlugowlosy i nie byl suka. Suczek nie lubiala ani psow kudlatch
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No ten mój chłopak (Kaukaz ) to był trochę Wariat ,był ogólnie grzeczny ale kiedyś jak z kumplem się dla tak jaj "szarpałem " , to skoczył na mojego kolegę i wywalił zęby(aż się wtedy spociłem ) widocznie myślał że coś mi zagraża ,a one mają już zakodowaną "obronę ", od wieków (bo to jest bardzo stara rasa ) a kumpla ok 100 kg powalił jak lalkę (zresztą ten psiak sam ważył około 100 kg), dlatego się zastanawiam jakby się zachowała suczka? , bo dziewczyna potrafi być jeszcze bardziej "terytorialna" , a z drugiej strony w stosunku do domowników jest delikatna i opiekuńcza , dlatego myślę żeby wziąć może dziewczynkę


Zmieniony przez - bane158 w dniu 2022-02-17 23:16:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Moja bestia robila porzadek z nowofunlandem i wilczurem w kilka sekund
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No to wiadomo , nowofunland czy wilczur (chociaż tu zależy od psiaka ) nie nadaje się do "walki "
Ale Kaukazy , Mastify Tybetańskie, dogi Argentyńskie ,Alabaie ,Kangale albo Moskiewskie Strózojące to już są "bandziory" i sprowokowane będą walczyć do "upadłego " , chociaż ja chcę mieć pieska typowo strozojacego , dużego i kudłatego , takie najbardziej lubię
Btw uciekam panowie pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388



Kozak uwielbiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium