SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645387

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
A co do sleep deprivation to najważniejsze się nie przejmować, były badania, że nasza podświadomość mocno wpływa na nasz organizm. Jak będziesz cały czas myślał i gadał, że jesteś niewyspany itp. to będziesz pracował gorzej, a ja nieraz od chvja rzeczy zrobiłem nawet jeśli wcześniej krócej spałem, najważniejsze się nie przejmować tym co było, skupić się na teraz i przyszłości, a noc odeśpisz. Nie wiem odnośnie sleep deprivation odnośnie specjalsów niestety, ale mógł tam jakiś towar iść i oni z tego co czytałem często robią drzemki (to chyba było w książce Niełatwy Dzień w Navy Seals, ale pewny nie jestem), gdy mogą, żeby się zregenerować, bo w niektórych okresach brakuje im czasu na sen, więc wykorzystują każdą możliwą okazję na drzemkę, ale nie wiem czy potrafisz drzemać w ciągu dnia, mi nie zawsze się udaje.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Dzięki. Większość z tego wiem, te metody spróbuję

Ja nie mam problemów z zaśnięciem ani spaniem jeśli mnie kto nie obudzi


Chodzi mi o metody na funkcjonowanie kiedy jesteś bez snu żeby się lepiej poczuć
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Nie ma takich metod, pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Wiadomo są jakieś stymulanty, głównie kofeina, bezkofeinowe też są (kiedyś przeglądałem tutaj https://blog.magicznyogrod.pl/artykuly/naturalne-stymulanty/), ale ja rzadko biorę, bo i tak w miarę dobrze funkcjonuje. Ja już za dzieciaka mając 10-11 lat normalnie o 23-24 jak chciałem to oglądałem film, a mój brat o 4 lata starszy już przed telewizorem powoli zasypiał i mu się oczy kleiły, genetyka myślę za to mocno odpowiada. U mnie jest tak, że ciężej mi się zasypia i śpi, ale za to jak chce być czujny i postanowię nie spać to nie jest to dla mnie dużym kłopotem.

Byle się kvrwa nie przejmować, wiadomo sen ważna sprawa i zdrowo jest spać, ale jak się zdarzy nie pospać to tragedii nie ma, a media lubią straszyć brakiem snu, że nie zaśniesz to zaraz zachorujesz itp., a przecież w przeszłości ludzie dzieciaki robili taśmowo i też nie spali zwłaszcza jak ząbkowały, bo dzieciaki płakały w nocy i dawali radę. Ja już się wieloma rzeczami przestałem przejmować i stresować.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
grind
Dzięki. Większość z tego wiem, te metody spróbuję

Ja nie mam problemów z zaśnięciem ani spaniem jeśli mnie kto nie obudzi


Chodzi mi o metody na funkcjonowanie kiedy jesteś bez snu żeby się lepiej poczuć

To jakby coś tu tego drugiego posta jeszcze napisałem tylko mógł się zapodziać
Jacob2904

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Temat/Cytuj?tid=1128343&pid=20044527
A co do sleep deprivation to najważniejsze się nie przejmować, były badania, że nasza podświadomość mocno wpływa na nasz organizm. Jak będziesz cały czas myślał i gadał, że jesteś niewyspany itp. to będziesz pracował gorzej, a ja nieraz od chvja rzeczy zrobiłem nawet jeśli wcześniej krócej spałem, najważniejsze się nie przejmować tym co było, skupić się na teraz i przyszłości, a noc odeśpisz. Nie wiem odnośnie sleep deprivation odnośnie specjalsów niestety, ale mógł tam jakiś towar iść i oni z tego co czytałem często robią drzemki (to chyba było w książce Niełatwy Dzień w Navy Seals, ale pewny nie jestem), gdy mogą, żeby się zregenerować, bo w niektórych okresach brakuje im czasu na sen, więc wykorzystują każdą możliwą okazję na drzemkę, ale nie wiem czy potrafisz drzemać w ciągu dnia, mi nie zawsze się udaje.






Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2023-01-19 17:33:34
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
shooto
Nie ma takich metod, pozdrawiam


Dziękuję serdecznie za daleko posunięty wysiłek w celu pomocy mojej skromnej osobie
1

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mój dziadek to miał takie mentosy ale mnie nie dają



3

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Agares mam podobnego znajomego
i powiem krótko ten typ tak ma , to jest człowiek któremu nie da się pomóc i on nie oczekuje rady ani rozwiązania , chce sie pożalić i wygadać ewentualnie oczekuję potwierdzenia , można pogadać po plecach poklepać piwo postawić i wszystko ...
choćby nie wiem co to zawsze będzie pod górę pod wiatr i w deszczu ... no w którą stronę by się nie obrócił to jemu tak będzie i cześć
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja w sumie do takiego samego wniosku doszedłem Prosiak, także zgadzam się w 100%. O ile wcześniej coś mu doradziłem czy coś tak teraz nie chce mi się tracić czasu, bo i tak nic z tego, a szkoda mojej energii i czasu, żeby doradzać ziomkowi, skoro on i tak nic z tym nie zrobi.
1

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Najgorsi to są tacy, którzy nie tylko nie chcą rozwiązania, ale chcą się żalić i chcą, żeby im pomagać, ale oni nic nie chcą współpracować, a jak ich pośieszać i chcesz pomagać w swoim tempie to mają pretensje, bo nie są tacy jak Ty i oni potrzebują czasu. TO dopiero jest maskara.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium