SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644751

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Nie wiem, czy w USA upada. W końcu demokracja to rządy większości. A większość d****i nie tyko zadowolona tam jest i wspiera działania rządu ale i głosuje na nich. Zatem w sumie demokracja w pełnym efekcie i jej rezultaty
2

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
No ja to traktuje jako upadek demokracji jako systemu, bo jej efektem jest wielki upadek kraju i społeczeństwa.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W sumie dużo osób widzi demokrację jako coś super tylko patrząc na bogate kraje, które już znacznie wcześniej w historii przed nastaniem demokracji były nieźle rozwinięte.. Natomiast choćby w Argentynie, bieda jest ogromna, bo tam ciągle wybierani są lewaki, co obiecują wszystko za darmo bez pracy.
https://forsal.pl/swiat/aktualnosci/artykuly/8400711,kryzys-w-argentynie-60-proc-inflacja-klasa-srednia-w-strefie-ubostwa.html
Tak samo nie sprawdził się na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce wśród Muzułmanów, gdzie do władzy się dorwali fanatycy religijni po wprowadzeniu demokracji. Prawdopodobnie Kalifatu ISIS by nie było, gdyby dalej tam rządzili Saddam Husajn, Mubarak, Kaddafi i gdyby Asada nie nękano, pewnie nie przepuszczano by takiej rzeszy nielegalnych imigrantów, która zaczęła się po Arabskiej Wiośnie
3

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Są jakieś obostrzenia teraz co do chodzenia na siłownie?


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-08-26 20:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2063 Napisanych postów 6135 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86669
Są. Zakaz wstępu dla sezonowcow. Musisz poczekać do stycznia
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
pompki robie kuhwa!!!!


tzn. kiedyś robiłem!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
no
to już semi pro normalnie
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Dziękuję, kurfa.


Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-08-26 20:44:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
Marian.B.
bane158
YebatzKimona
jakbym mial w razie wojny mozliwosc ucieczki np do Niemiec gdzie by płacili za moje potrzeby to jasne, że uciekł bym tam a nie na podkarpacie

Czyli jak się rozumie samo przez się, te ukrole które są nazywane"uchodźcami wojennymi " to zwykli migranci ekonomiczni a nie żadni uchodźcy jak się nam wmawia wokoło, na to wychodzi


Myślałem, że co do tego nikt już nie ma wątpliwości. A patologiczny rząd, wybrany przez idiotów, nadal bawi się w populizm "pomagamy", za pieniądze podatników, doprowadzając nasz kraj i naszych obywateli do nędzy. P.S. wczoraj wyjeżdżając samochodem ze stacji paliw o mało nie zderzyłem się czołowo z taksówką prowadzoną przez kierowcę w wieku poborowym o śniadej karnacji, który mówił cyrylicą. Jechał pod prąd, oczywiście otworzył okno i zaczął się pluć jeszcze do mnie w swoim języku. Jako że zablokował się pomiędzy mną i cysterną, wysiadłem z samochodu zapytać go grzecznie w czym ma problem. Jak tylko wysiadłem, spalił cegłę i nie wiedział gdzie się patrzeć. Op******iłem go od najgorszych (rasistowskich treści też trochę było w moim monologu) i wk***iony poszedłem do samochodu. Zanim wsiadłem ze trzy osoby będące na stacji zapropsowały mi że dobrze zrobiłem, bo tym podludziom się zbyt wiele wydaje. Wśród propsujących była kobieta około 30 lat, która dodała że to wina rządu, że wpuszczają do nas taką hołotę. Anty ukrolskie nastroje zaczynają panować już wszędzie. Zwłaszcza że coraz więcej afer wychodzi na jaw (wyłudzanie socjalu, przestępczość i inne patologie). A rząd wybrany przez idiotów nadal myśli, że jest taki fajny jak chcą ludzie I nadal przep*****la nasze pieniądze na swój populizm.


Ja to samo widzę , już niebawem coś czuję ukrolstwo będzie ostro ganianie w Polsce (mam nadzieję że razem z pisem ) , może wreszcie ten naród trochę zmądrzeje
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium