SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644311

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
To może Zabstyl wkręcisz się do działu doping i wykradniesz ich tajne hasło do spamu. Ciekawi mnie co oni tam piszą w tym spamie, że hasło mają ustawione.

Pilek ostatnio coraz bardziej popularne są przeciwdypresyjne z jednoczesnym działaniem przeciwlękowym. Takie jak wenflaksyna. Teraz od jakichś benzodiazepin się chyba odchodzi, a wenflaksyna nie uzależnia podobno.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Co Ty gadasz, w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Pytałeś o coś na uspokojenie co nie uzależnia, no to są nowe środki, ale z odstawieniem gorzej i nie wiem czy to coś da, bo co z tego skoro doraźnie zlikwidujesz objawy jak tu trzeba zwalczyć przyczynę.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Czemu z odstawieniem gorzej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
alkohol niestety stety uzaleznia, moze nie niewiadomo jak,ale jednak bardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
W sensie przez chwilę masz jakieś niepożądane objawy, ale chyba jest ok, jeśli nie robisz tego nagle.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 707 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10445
a dupa tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
pilek
Czemu z odstawieniem gorzej?

Pilek ja tam Walerianę preferuje , nie uzależnia i działa (przynajmniej na mnie ) wszelka chemia to syf i ostateczność moim zdaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
Jacob2904
Myślałem trochę nad jedną rzeczą i może wy mi w tym pomożecie.

Wiem, że według niektórych panuje pogląd, że sensu nie ma i że to ludzie nadają sens czemuś, ale chyba z sensem, jakimś większym celem łatwiej się żyje.

Gdybym miał nadać sens czemuś, jakiejś rzeczy, jakiemuś zjawisku, jakiemuś osiągnięciu, czy dziełu. To na pewno musiałoby to być coś nieprzemijającego. Coś co będzie mieć wpływ na przyszłość (na przyszłość zawsze, a nie w ciągu najbliższych kilku, kilkuset lat, ale załóżmy za kilkaset miliardów lat)

Nie rozumiem co z wszystkich naszych osiągnięć, dzieł, wytworów, jeśli nie będą one wieczne i przeminą. Będą istnieć w krótkim jak na perspektywę Wszechświata odcinku czasu i ich nie będzie. Jedyną nadzieję mogę mieć w tym, że ludzkość tak się rozwinie, że będzie można stworzyć coś wiecznego, a dołożenie cegiełki w tym kierunku poprzez rozwój nauki miałby sens. Jeśli jednak okaże się, że nie ma dla nas ratunku i wszystko kiedyś zniknie, w tym cały Wszechświat, który albo "umrze" według teorii Wielkiego Chłodu albo "narodzi się na nowo" według teorii Wielkiego Wybuchu to prawda jest taka, że to wszystko co zostało osiągnięte, zrobione nie miało sensu. Równie dobrze mogłoby wtedy nie istnieć i chyba nie byłoby różnicy czy istniałoby w przeszłości czy w ogóle by nie istniało, skoro przeminęło i nie miało wpływu na przyszłość i zostało zapomniane.

Może lepiej żyć teraźniejszością, bo to wszystko, co mamy.

Z drugiej strony zastanawiam się nad pewną kwestią. Nawet jeśli uda nam się stworzyć coś wiecznego, to dla ludzkości może mieć to jakieś znaczenie, ale dla pojedynczej jednostki nie będzie miało to żadnego znaczenia, zwg. na śmierć. Wszystko co zrobiliśmy, wszystko co osiągnęliśmy nie będzie mieć absolutnie żadnego znaczenia, zakładając, że nic po śmierci nie ma.

Jedyne co mnie trzyma w nadziei to niewiedza. Mam nadzieję, że może ludzkość dzięki nauce dalej będzie się rozwijać i dostarczy takiej wiedzy, dzięki której będziemy mogli rozwiązać pewne metafizyczne problemy, a odpowiedzi na te metafizyczne problemy dodadzą nam otuchy.



cóż przyjdzie człowiekowi z całego trudu
jaki zadaje sobie pod słońcem?
pokolenie przychodzi i pokolenie odchodzi
a ziemia trwa po wszystkie czasy
...
nie ma pamięci o tych co dawniej żyli
...
marność nad marnościami ... wszystko marność



chyba najlepiej słowa te wyrażają moją opinię w tym temacie , oczywiście pozwoliłem sobie (przy odrobinie dowolności) posiłkować się starotestamentową "Księga Koheleta"

jednak podziwiam twój zapał wizję i chęć biorąc pod uwagę kierunek i drogę jaką obrałeś całkiem możliwe jest to że spełnisz swoje marzenie i przyczynić się w taki czy inny sposób w jakimś stopniu w rozwój nauki ... "masz na to papiery"


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 6/8/2021 10:11:29 PM
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Jacob2904
To może Zabstyl wkręcisz się do działu doping i wykradniesz ich tajne hasło do spamu. Ciekawi mnie co oni tam piszą w tym spamie, że hasło mają ustawione.

Pilek ostatnio coraz bardziej popularne są przeciwdypresyjne z jednoczesnym działaniem przeciwlękowym. Takie jak wenflaksyna. Teraz od jakichś benzodiazepin się chyba odchodzi, a wenflaksyna nie uzależnia podobno.


Niech żyje marketing farmaceutyczny. Leki psychoaktywne są jak narkotyki i uzależniają zawsze chociażby psychicznie. Znam dwie osoby uzależnione od tego g***wna.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium