SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4667774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Nie, jemu raczej chodzi o to, że to jakaś mega popularna babka i dziwi się pewno, że nie poznałem. Serio nie znam ;/


Zmieniony przez - pilek w dniu 2017-03-10 21:11:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Według mojego śledztwa jest to jakaś mało znana modelka zatrudniona do tej reklamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
Czy Arka Przymierza była wytworem "wyższej" technologii? Czyj pojazd kryje się za "rydwanem Jahwe" z wizji Ezechiela? I czy manna rzeczywiście spadła z nieba? Niektórzy są przekonani, że przybysze z kosmosu, udając "Boga", ingerowali w zdarzenia opisane w Piśmie Świętym..

Biblia wspomina o kilku enigmatycznych wydarzeniach i artefaktach, które aktywują wyobraźnię u zwolenników teorii o "starożytnych astronautach". Zakłada ona, że ludzkość dokonała wielkiego cywilizacyjnego skoku dzięki przybyłym na Ziemię przedstawicielom obcej inteligencji. Pamięć o tych wydarzeniach miała zostać utrwalona w mitach, legendach oraz świętych tekstach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi tam najbardziej z czasów starożytnych i początków cywilizacji imponuje piramida Cheopsa. Cud architektoniczny. Idealnie zachowany pion i poziom lepszy niż w większości budowli dzisiaj. Lekko wklęsłe ściany. Przetrwała wiele trzęsień ziemi i muslimów. Niemalże idealnie ustawiona na osi północ południe. Ostatni ocalały cud świata. Sami się przekonajcie i oglądnijcie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
wiec co o tym sadzisz ze ludzie to sami wymyślili i zbudowali czy ktoś im pomagal.lub nawet , wymusil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
Czy wierzycie w opętanie, duchy i zjawiska paranormalne, obecność zmarłych? Ktoś z Was może doświadczył czegoś takiego?


Nie jest to dyskusja na linii ateizm – religia, ani nt. „zjawiska paranormalne to nie tylko religia” więc nie wypisujcie, proszę, że katolicyzm blebleble ani nic w druga stronę.:)



Ja raczej nie wierzę, ale ostatnio opowiedziano mi dwie historie:

1. Siostra kolegi zaszła w ciążę po kilku latach starania się, choć była bezpłodna. Bardzo chcieli z mężem dziecko, 4 razy poroniła w 6 tyg., potem już okazało się, że nigdy nie będzie mieć dzieci. Religijna koleżanka odmawiała przez 2 miesiące jakąś specjalną modlitwę w jej intencji i… dzień po zakończeniu modlitw tamta zadzwoniła, że jakimś cudem jest w ciąży.

Co najlepsze – ani kumpel, który mi mówił o tym nie jest religijny, ani siostra. Uznaliśmy, że to zbieg okoliczności, ale no kurde… lata starania się o dziecko i nagle taki zbieg akurat po modlitwie?! Czemu nie miesiąc wcześniej czy później?

2. Kolega ateista z ciekawości poszedł na mszę z egzorcyzmami, żeby zobaczyć co tam się odpierd…la:) Opowiadał, że widział miotających się, upadających ludzi. Wiecie, jak w filmach. Ja to sobie tłumacze rozumowo, bo taka moja natura, ale tak samo jak wyżej – opowiadała mi to osoba niewierząca w takie rzeczy, więc raczej rzetelne źródło, nie wymyślił sobie historii, żeby kogoś nawracać, nie wytłumaczył też sobie zjawiska za pomocą religii.



A Wy wierzycie w takie rzeczy? Nie chodzi tylko wymodlenie czegoś czy kwestie religijne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nigdy w swoim życiu nie miałem do czynienia ze zjawiskiem paranormalnym, wszystko czego doświadczyłem miało swoją przyczynę i dało się wyjaśnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
po pierwsze może doswiadczyles tylko o tym nie wiesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 67 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 314
po 2 większość ludzi zyje prostym przyziemnym zżyciem-trochę jak roboty- wiadomo nauka wyklucza takie zjawiska bo nie umie ich wyjasnic, a ludzie którzy czegos doświadczyli to albo się z tym nie obnoszą i słusznie bo ludzie im nie uwierzą a psychiatrzy uznaja za wariatów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium