SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4644355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Historia niektórych krajów ciekawa. W Europa Universalis zawsze lubiłem grać Imperium Wielkich Mogołów albo Ziemią Nowogrodzką. No lubiłem też sobie ostatnio słuchać o Czerwonych Khmerach z Kambodży. No albo super była też Starożytność Egipt czy Grecja, pamiętam nawet jak się też z mitów greckich na konkurs przygotowywałem, ale już nic nie pamiętam, bo to w Polsce było.

No, ale racja jak kraj mniejszy no to mało kto się interesuje, ale Polska w pewnym czasie nawet spora była.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Z ich punktu widzenia my byliśmy największą potęgą, no i militarnie tak było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja z Turkiem w akademiku mieszkałem i super se gadaliśmy o historii typu on mi opowiadał o Ataturku i tym jak Turcy walczyli w I wojnie światowej i po jej zakońćzeniu, ja tam też co nieco o historii Polski mu mówiłem, ale u Turków najbardziej znany Polak to Lewandowski.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
Ona chce po prostu polskiego bolca tylko robi zasłone dymną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Jacob2904
ale u Turków najbardziej znany Polak to Lewandowski.


kurva ... ;-\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
YebatzKimona
Ona chce po prostu polskiego bolca tylko robi zasłone dymną


A ładna jest chociaż??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
nawet nawet
turczynki to w ogóle dobre szmaciury całkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
ale mimo muzułmańskiego kraju nie są jakieś konserwatywne czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Ja miałem jeszcze kolegę Pakistanczyka w akademiku, który narzekał trochę na Polki, bo tam ma randkach był spotykał się, ale potem zmieniały zdanie itd zrywały kontakty itd. i się przez to wkvrwial i w sumie mi powiedział, że pewnie jak wróci do Pakistanu to mu rodzice zaaranżują małżeństwo z jakąś Pakistanka, bo po tym randkowaniu w Polsce się trochę zniechęcił.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2982 Napisanych postów 5018 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 31472
i dobrze niech się zajmie "swoimi sprawami u siebie" u nas egzotyki nie potrzeba

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium