SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4631705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ja bym zagrał w remake'a Gothica ale od Piranha Bytes czyli oryginalnych twórców

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221375


niby lepiej to wygląda ale jakoś to nie to samo
Btw Elder Scrolls na telefony , imo słabe jekies takie





Zmieniony przez - bane158 w dniu 2019-12-14 00:04:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Szczerze? Też wolę klasyki niż remaki RE Może to nostalgia do starych lat... Nie wiem, ale wolę oryginały, zwłaszczaw ze względu na sterownaie. To nowe nie podoba mi się wcale.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
Widzę że się tam dotykają, być może (o zgrozo!) bez powzolenia więc będzie trauma

A ten rimejk Gothica jest robiony przez inne studio więc nie za bardzo się tym jaram. Za to Piranha Bytes coś podobno szykuje na przyszły rok








Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-12-13 23:40:27


Nie martw sie! Piranha wspolpracuje nad tym.
Piranha nie sprzedala calkowicie praw do gier a podpisala kontrakt z THQ Nordic. To bardziej merge, polaczenie, niz sprzedanie praw.
Maja zastrzezone w kontrakcie ze nic nie wyjdzie bez ich aprobaty lub wkladu pdobno. THQ jest znane w ostatnich latach z odswiezania tytulow z sukcesami, w sensie starzy fani sa zadowoleni i nowi tez.

Mnie sie podoba i na pewno bym gral nawet jesli by wypuscili to w takiej niedokonczonej formie. Ciesze sie ze cos robia z tym, ogladalem material i tak jak pisza, zrobili niby na nowo ale miejscowki a nawet drobne szczegoly ktore kazdy fan serii od razu widzi, np smieszne lazenie na kucaka, potwory mozna odciagac po jednym, szczegoliki ukladu terenu.

Ja juz mam tapetke nowa


Zmieniony przez - grind w dniu 12/14/2019 6:44:39 AM

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mi to i tak nie pójdzie hah

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281




beka


Zmieniony przez - Puar w dniu 2019-12-14 09:07:19
1

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Nagroda Nobla to govno odkąd Barack Obama ją dostał za to, że był czarnym prezydentem. Ledwo rozpoczął kadencję, a już go dostał.

Tokarczuk dostała, bo wpisuje się w obecną żydowską narrację określającą Polaków jako największych antysemitów
https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/467702-tokarczuk-polacy-to-mordercy-zydow
"Trzeba będzie stanąć z własną historią twarzą w twarz i spróbować napisać ją trochę od nowa, nie ukrywając tych wszystkich strasznych rzeczy, które robiliśmy, jako kolonizatorzy, większość narodowa, która tłumiła mniejszość, jako właściciele niewolników czy mordercy Żydów"

Zwłaszcza, że cały czas obecna jest sprawa roszczeń żydowskich wobec Polski.

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 470 Napisanych postów 2438 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 47582
Elko mordy




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Bede pisoł tero aplikacje rozumicie, która zwizualizuje moją produktywność. Ile czasu na co poświęcam i czy wszystko jest w ogólnie przyjętych normach. Może to mi doda kurażu do pracy.

Grunia...



Zmieniony przez - pilek w dniu 2019-12-14 14:06:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Puar
Mi to i tak nie pójdzie hah


Mi też raczej nie.
No i wiadomo, że oryginału nic nie przebije

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium