SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4645555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Ale wszystko się zgadza adres, tel i nazwisko mamy. Jej mama ma też w domu gabinet więc adres pewny.

Mogę tak zrobić. Muszę coś zrobić bo ile można czasu się męczyć. Chyba już odpokutowałem swoje

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
A pomyśleć że był czas kiedy byłem przekonany że nie mam sumienia.
Trzeba uważać co sie robi, nie wiadomo co będzie się czuć za parę lat

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
shooto
To może chociaż zadzwonić się upewnić, że to ona. Żeby się nie okazało, że list pójdzie w pustke i wtedy będziesz rozkminial czy doszło czy nie

Lis Można zawsze wysłać za potwierdzeniem odbioru , to akurat nie problem , chociaż ja grind na twoim miejscu , postarał się ją najpierw jakoś wyśledzić, jak chodzi do pracy itp. , a potem niby "przez przypadek " spotkać na ulicy i porozmawiac , od razu będziesz wiedział na czym stoisz , tylko szkoda że nie jesteś w Polsce , bo tu akurat odległość jest problemem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Bane ja nie mam pojęcia gdzie ona mieszka, nie mieszka już pod tym adresem a chyba i nie w tym mieście

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Mam tylko stary adres gdzie mieszkała z mamą. Tam jej mama wciąż mieszka

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1919 Napisanych postów 5342 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 29676
to wyslij, watpie zeby matke wyrzucila do kosza tylko w jakiejs formie przekaze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3429 Napisanych postów 9308 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 93089
Zadzwoń grind, że jesteś z fotowoltaiki i jej szukasz, bo panele słoneczne jutro u niej montują. Do mnie co jakiś czas fotowoltaika dzwoni, mimo że im tłumaczyłem że w bloku mieszkam

No, ale tak na serio to coś tam popróbuj jak cię to dręczy nie zaszkodzi, poczucie winy może minie, jakoś może się tam poczuje tamta dziewczyna lepiej itd.


Zmieniony przez - Jacob2904 w dniu 2022-10-05 11:04:33
2

Dawniej Agares25. Na forum od 2013.
Twój lęk zniknie, jeśli jesteś w stanie zaakceptować największe cierpienie
Nie jesteśmy niewolnikami losu, jesteśmy niewolnikami własnego umysłu.
Godzina cierpienia zawiera w sobie więcej prawdy niż cały rok zadowolenia.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221388
No właśnie albo zadzwoń , podaj się za jakiegoś akwizytora np z banku , spytaj konkretnie o nią(jej mama cię chyba po głosie nie pozna )
A możesz zawsze ściemniać że adres masz , z jakiejś bazy danych czy cos może ci coś powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Poszedłem zrobić badania krwi prywatnie. 650zł. lol.
Powiem Wam, że kuhwa wstałem dzisiaj o 8:30, zrobiłem te badania o 9:30 i do teraz mi się spać chcę. Pobrali mi, gdzieś 200ml krwii. Czy to możlywe, żeby tak się człowiek źle czuł przy tak małej utracie?







Zmieniony przez - don_eladio w dniu 2022-10-05 12:14:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1166 Napisanych postów 3575 Wiek 1 rok Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 22115
Żaba testosteron ma wpływ na agresje?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium